2703
2553

من دامپزشکی میخونم سال ۳ بعد امسال از بیکاری و حسرتی ک داشتم تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم برا پزشکی نه هیچ رشته دیگه ای، ولی کتابخونه ها بستن و روحیه ها خرابه الان ک نشستم ت خونه همش با مامانم دعوام میشه و چون خودمو مجبور ب درس خوندن کردم هیچ کاری دگ نمیتونم انجام بدم در نتیجه همش بی انگیزه ام، دوسال پشت کنکور بدم الان دانشگامم نگه داشتم ب نظر شما بشینم برا پزشکی بخونم یا برم سرکار روحیمو درست کنم چون کاتم کردم همش یادش میفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

چرا من دوروزه تاپیک ذخیره میکنم. ذخیره نمیشه. اه

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم

همین رشتتو ادامه بده زندگیتو واسه درس و کنکور هدر نده

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706