2737
2734

من با همسرم ۱۰ سال اختلاف سنی دارم خیلی خیلی راضیم شکرخدا زندگی خوبی داریم وروحیاتمون بهم میخوره هیچوقت فک نکرده من بچم همیشه تورفتاراش وحرفاش بهم ثابت میکنه که زندگی دونفره براساس تفاهم دوطرفه حتی خیلی جاها تو زندگی بانظرمن پیش میره  منتها فقط یه چیزی خیلی ذهنمو  مشغول میکنه و همیشه غصه میخورم  اینکه دورازجونش دورازجونش ازمن ده سال بزرگتره یه وقت خدای نکرده زودتر از من ازدنیابره غم نبودنش دیونه ام میکنه ولی بازم میگم عمر وزندگی ادما دست خداست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یکیو دوست دارم با همین اختلاف سن دو سال بزرگترم با اینکه خیلی بیبی فیسم اما اعتماد ب نفسم اومده ...

منم خیییلی زیاد بیبی فیسم. سی سالمه هیچکسی باورش نمیشه همه میگن زیر 26 میخوره سنم 

2738

زياد به سن و سال اهميت نده، ببين چقدر آدمه، خاله ي من بيست سال از شوهرش بزرگتره، همه گفتن بخاطره پولشه و طلاقش ميده ولي الان ١٥ ساله كه طلاقش كه نداده هيچ از قبلم عاشقتر شده، مرده داره جونشو براش ميده

من تاييدشون نميكنم ولي منظورم اينه هيچ رابطه اي رو با سن و سال نسنج و قضاوت نكن، خيليا هستن از همه نظر اوكي ن ولي نميتونن حتي دو سال زيره ي سقف زندگي كنن

کلا هشتادی ها با پسرای دهه شصت ازدواج میکنن بخاطر پول و موقعیت... چرا که نه🤣🤣🤣🤣🤣

استارتر نظر خواسته ن این ک مسخره کنی 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706