1874
1955
عنوان

پیام بدم به خواستگارم؟+اسکرین شات

758 بازدید | 54 پست

من اینو به اجبار پدرم رد کردم چون تو تحقیقات میگفتن اخلاقش خاصه حتی نذاشت بیان خونمون الان واقعا نمیخوام از دستش بدم دکترا داره خونه داده ماشین داره کارمنده وقتی فهمید به خاطر تحقیقات رد کردیم این پیامو به داداشم داد

https://uupload.ir/files/i36_screenshot_۲۰۲۰۱۲۰۱-۲۰۵۴۵۶_gallery.jpg

گاهی شاد گاهییییییییی(خیلی گاهی)غمگین🙃

خوب با بابات حرف بزن

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤من یک عمر است درون خود مرده ام از جنس همان مرگ هایی تنها نفس میکشی و هر روز در خلوت اشک هایت برای خودت طلب امرزش میکنی...!🙃🖤                                                                    خدای مهربونم‌میدونم تنهام نمیذاری منکه به جز تو کسی و ندارم اروم جونم❤

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

1983

اوه اوه

چ اوکازیون بوده طرف

تو متفاوتی       .......        .......  چون .......        👈👈           من عاشقتم 😊😎  به ما کارونی میگین ماکارانی؟ 😐 خاک بار ساراتان (فان) 😂 هر کی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😋🐑 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق مهم دنیا بود .... و پیدا کردنت اولیش 🌱💚🌈 یه دل داری و هزار دلبر؟ یه وقت گُشنه نمیری کفتار 😒😏 کاربر قدیمی ام 😒
1984

شما از دوتا حرف نمیتونی بفهمی طرف بداخلاقه یا خوش اخلاق

ی مدت معاشرت کن باهاش

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
8
تاپیکای قبلمو بخون اصلا نمیشه باهاش حرف زد

میترسم‌به پسره پیام‌بدی اتوشه دستش یا بخاطر اینکه غرورشو شکستید بخواد بازیت بده غرورتو بشکنه

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤من یک عمر است درون خود مرده ام از جنس همان مرگ هایی تنها نفس میکشی و هر روز در خلوت اشک هایت برای خودت طلب امرزش میکنی...!🙃🖤                                                                    خدای مهربونم‌میدونم تنهام نمیذاری منکه به جز تو کسی و ندارم اروم جونم❤
من که بابام طرف رو ندیده و نشناخته بدون مشورت من رد کرده چی بگمممم؟!!!

خوبه که جسارت داری میخوای پیام بدی، اگه فکر میکنی مناسبته انجامش بده.

من خییییلی خجالتیم تو این مورد، حتی به بابام اعتراض نکردم در صورتی که خیلی ازش عصبانی ام