2733
2734

ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بهم بگید

و اینکه چه مواد خوراکی و دم نوش هایی برای کسی که کرونا گرفته و حدودا ۶۵سالشه و دیابت داره خوبه

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

بینی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بینی که میگنpcr. که ۴۰ درشدم خطا داره و گاهی منفی کاذب. پدر من تستشون منفی بود ولی حالشون خطلی بد شد و۳۰ درصد ریه اشون درگیر شده بود ۱۵روز بود ولی تستشون منفی بود!!ولز خب سی تی اسکن گرفتن. والا من دیابت دارن و نمیدونم برا شیرینی آب میوه ها میشه بخورن یا نه.شما راید به دکترشون بگید.ما اطرافیان هر کی گرفت فقط پروتئین وکباب خورد و آب میوه آب سیب و هویج .دمنوش زنجبیل خییییلی عالیه.شربت عسل آبلیمو عالللللللی. دمنوش وچایی سبک و کلا مایعات خیلی خوبه.داروی امام کاظم .یه سری دارو هم هست بنظرم متخصص عفونی برن بهتره خدای نکرده بخاطر دیابتشون بدتر نشه .انشاالله خوب میشن