2726

منم بعضی وقتا اینجور میشم

اما مجردم🙄🙄🙄🙄🙄

معده درد دارم البته

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ی بچه دارم . ۵ روزه پریودم تموم شده ولی ی چیزی تکون میخوره

حتمن دکتر برو شاید توده باشه 

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2728
منم بعضی وقتا اینجور میشم اما مجردم🙄🙄🙄🙄🙄 معده درد دارم البته

من مجردیم اینجوری میشدم دختر خاله کثافتم میگفت مگسا خاک بر سریشونو رو نون ریختن تو خوردی حامله شدی منم انقد گریه میکردم منه ساده و احمقم باورم میکردم ببین چقد ساده بودم خدا ازش نگذره

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
باده دنبال راه خروج میگرده شل کن هموطن😑✋🏻

توی اوج ناراحتی خندوندیم

خداخیرت بده😀

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
خاک تو سرم😂😂😂  نه بابا باد ندارم

یه فامیل داشتیم ۴۵ سالش بود بعد رفته بود دکتر زنان   اونجا یه سونگرافی ازش گرفته بود گفته بود حامله ای!!!  این تعجب کرده بود دکتر گفته بود  این بچه اته نگاه کن!!!!

کلا بچه اش از نوه اش یک سال کوچیکتره!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2706