2726
عنوان

چرا وای فای ما اینجوریه اخع

80 بازدید | 12 پست

حدود40گیگ نت داریم ولی ی ویس تو واتساپ میرفتم ی ساعته سند نمیشه😥😥

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همین نی نی سایتم میخوام پست بدارم چند دیقه میچرحه لود نمیشه😑😑

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2728
عزیزم یه سیم مستقیم از تو کافور بکشین مشکل ما که حل شد

ینی چی متوجه نشدم میشه واضح تر بگی

همین نی نی سایتم میخوام پست بدارم چند دیقه میچرحه لود نمیشه😑😑

ملت بیکارن نشستن خونه افتادن به جون وای فای ترافیک دیتا زیاد شده زنگ بزنی 2020 هم همینو میگه

باید سر کرد با نت سیمکارتی تا تعطیلات تموم شه

یه سیب سبزم با طعم تررررش اما خواستنی!     یه مدت نبودم چون در حمایت از تحریم همگانی سایت از ۳۰ آذر نیومدم تا امروز (10/24)، اما مثل اینکه اون جنبش شکست خورده 😶
از اونجا که سیم تلفن وارد خونه شده  یه سیم مستقیم بکشید داخل خونه مودمو بهش وصل کنید پینگش و سر ...

کلا همه نت ها ضعیف شدن مخصوصا این ۱۰ روزه که اکثرا تعطیلن

یه سیب سبزم با طعم تررررش اما خواستنی!     یه مدت نبودم چون در حمایت از تحریم همگانی سایت از ۳۰ آذر نیومدم تا امروز (10/24)، اما مثل اینکه اون جنبش شکست خورده 😶