2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علت معلوم بود دیگه.. ما گفتیم چرا فلانی ترکیده... ی تعدادی احساس خطر کردن کا خودشونو نشون دادن

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2731
علت معلوم بود دیگه.. ما گفتیم چرا فلانی ترکیده... ی تعدادی احساس خطر کردن کا خودشونو نشون دادن

اخه نی نی یار5 قبول نداشتن این موضوع رو

الان واقعا ماهیت خودشون رو نشون دادن، انتظارم اینه رسیدگی کنن

@نی_نی_یار_5     عزیزم تاپیک قطع کاربری چرا تعطیل شد با گزارش تعطیل شد؟ یا خود شما تعط ...

عزیزم نه من تازه داشتم می نوشتم قفل کنین دیدم ترکید

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
اخه نی نی یار5 قبول نداشتن این موضوع رو الان واقعا ماهیت خودشون رو نشون دادن، انتظارم اینه رسیدگی ک ...

اگه قبول نکنن دیگه واقعا‌....

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
اخه نی نی یار5 قبول نداشتن این موضوع رو الان واقعا ماهیت خودشون رو نشون دادن، انتظارم اینه رسیدگی ک ...

نه نی نی یار۵ همیشه منصفانه رفتار میکنه واسش فرق نداره طرف کی باشه یا عقایدش چطوری باشه .درست رسیدگی میکنه 

اما کلا مدیریت سایت مشکل داره، وگرنه نی نی یار۵ مقصر نیستن 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
2738

برگشت کاربری اصلا دست من نیست من کسی رو فعال نمیکنم باید تو تماس با ما بگین که زود وصل کردن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
برگشت کاربری اصلا دست من نیست من کسی رو فعال نمیکنم باید تو تماس با ما بگین که زود وصل کردن

بارها گفتن بارها

عزیزم ممکنه برگردونید تاپیک رو

افراد گزارش کننده واقعا ناقضان قوانین سایت هستند کاربریشون تذکر سنگین بشن

اینا حتی احترام شما رو هم نگه نداشتن

می بینید چقدر باند بازی هست

خب علتش معلوم بود شما اون کاربرهایی که بی جهت اومدن جنجال به پا کردن رو باید خوووب بشناسید

خب علتش معلوم بود شما اون کاربرهایی که بی جهت اومدن جنجال به پا کردن رو باید خوووب بشناسید

اونجا هم امدم جواب بدم ترکید به من گفتی امدی اینجا جنجال درست کردی

من جنجال درست کردم یا شما واون کاربر شالگردن!!!

من فکرکردم بهاطر تاپیک دیگه تعلیق بودم امدم گفتم الکی تعلیق شدم نمیدونستم برا تاپیک قرآن بوده

الان که چی میخای منو تعلیق کنه خوشحال بشین یاچی!!

😂😂توهم توطئه دارینا

عزیزم ممکنه برگردونید تاپیک رو افراد گزارش کننده واقعا ناقضان قوانین سایت هستند کاربریشون تذکر سنگی ...

بله موافقم.. عزیزم این توهین به نی نی یار هست وقتی تو ی تاپیک شما هستی اونا گزارش بزنن بترکونن؟ مگه شما دسترسی برای ترکوندن ندارین؟ لطفا تاپیک رو برگردونین و رسیدگی کنین

@نی_نی_یار_5    

2706