2733
2734

کیا اینجا بیشتر وقتشون به تلویزیون و فیلم دیدن میگذره کیا اهل کتابن؟ 

کلا بگید چه کارا میکنید

بیشتر منظورم خانم های خانه دار 

اونایی که بچه دارید خیلی تایمتون میره برای بچه ؟ 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

درس خوندن 

اشپزززززی 

همسرم خیییییلی روی غذا حساسه از تزیین بگیر تا‌‌‌..‌

یعنی راحت روزی ۴ ۵ ساعت برای اشپزی باید بزارم 

تازه ۴   ۵ ساعت فیکس ها 

اون ساعتی که دیگه غذا خودش داره تو قابلمه میپزه هیچی 

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاغلم 

بچه هم ندارم

تایم خالی اینستا،اینجا،کتابای قانون جذب،تخصصی رشته خودم،،رمانای خوب

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731

بچه ندارم 

حیوون خونگی دارم ک برام مثل بچمه یا ب اون میرسم یا اشپزی یا کیک و شیرینی گاهی میپزم تلوزیون میبینم مرتب میکنم تمیز کاری... کتاب خوندن... اینترنت با شوهرم صحبت میکنم وقتایی ک خونست همینجوری

2738

من که شاغلم

ولی روزایی که خونه هستم بیشتر کنار همسرم وقت میذارم. دوست نداره وقتی اونم خونه س من کتاب بخونم. کبک و شیرینی درست میکنم. با هم بازی میکنیم. با هم حرف میزنیم

اگه هم نباشه من به کارای شخصیم میرسم و کتاب میخونم و نقاشی میکشم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
درس خوندن  اشپزززززی  همسرم خیییییلی روی غذا حساسه از تزیین بگیر تا‌‌‌..‌ یعنی راحت ...

اووووه ینی چهار پنج ساعت تو‌اشپزخونه ای ؟ چند سالته ؟ پانشجویی؟ 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

درس

آشپزی

رقص و ورزش

اینستاو..

خدایا تنها امیدم تویی نا امیدم نکن....😔.                             لطفاً برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین🙏.                        درخواست دوستی قبول نمیکنم🙏❤️
2706