2726
عنوان

پوسیدگی دندان کودک ۳ساله

13829 بازدید | 84 پست

سلام دوستان.ببخشید دندان های بالای دختر ۳سالو ۳ماهم پوسیده شده امروز هم یکیش شکست (الهی بمیرم)اگه کسی مشکل منو داشته لطفا راهنماییم کنه بخدا بخاطر کرونا میترسم پامو از خونه بزارم بیرون چه برسه مطب دکتر.نمیدونم چکارکنم 

❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیز دختر ۲۱ ماهه من اینطور شد که دکتر گفت سنش خیلی کم کاری نمیشه کرد و اگر بکشیم دندون اصلیش در نمیاد و گفتش مسواک بزن وسعی کن تا ۷ سالگیش دوام بیاره و اگر بدتر شد بیا دوباره 

و گفتش به خاطر شیر شب اینطور شده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2728
سلام عزیز دختر ۲۱ ماهه من اینطور شد که دکتر گفت سنش خیلی کم کاری نمیشه کرد و اگر بکشیم دندون اصلیش د ...

اره شیرمنم خیلی شیرین بود تمام دندونهاشو پوسوند شب تاصبح شیر میخورد.الان دخترت چند سالشه عزیزم؟

❤ 
اره شیرمنم خیلی شیرین بود تمام دندونهاشو پوسوند شب تاصبح شیر میخورد.الان دخترت چند سالشه عزیزم؟

برای منم همینطور بود

الان ۲۶ ماهش و کلی استرس دندوناش رو دارم😪

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

عزیزم صرفا مال شیر شب نبست باید از اول دندوناشو با دستمال پاک میکردی بعد هر شیرم اب میدادی 

متاسفانه یکم  به خاطر خستگی مادرا  دندون بچه خراب میشه 

اخر شب مادر خستست نای سر و کله زدن با بچه ای که هنوز مفهوم این کار براش قابل درک نیست رو نداره 

من دخترم چهار سال و نیمشه 

دو تا اسیابش نقطه ای سوراخ شده 

دو هفته پیش بردم دکتر 

همکاری نکرد براش ددست کنن 

گفت با بیهوشی درست میکنم 

ولی راضی به بیهوشی نیستم 

گفتم یوم بزرگتر بشه اگر ادیت بشه خودش میفهمه و همکاری میکنه 

ولی به مسواک دائمی عتدت کرده منم یه شب حال نداشته باشم خودش بیخیال نمیشه حتما باید براش بزنم 

عزیزم صرفا مال شیر شب نبست باید از اول دندوناشو با دستمال پاک میکردی بعد هر شیرم اب میدادی  مت ...

بله بچه من خیلی بدقلق بود یعنی شبها فقط ارزو میکردم بخوابه تا یکم ارامش پیداکنم.حق باشماست.منم میدونم ببرمش دکتر مطبو رو سرش میزاره وچاره ای ندارم صبر کنم.دیکه این ۴تای جلو ازدست رفتن متاسفانه.ممنونم ازت❤❤

❤ 
عزیزان انلاین کسی مشکل منو نداشته؟بگید چکارکنم.صبر کنم به خاطر کرونا یا ببرمش دکتر

برادرزاده من دقيقا هفته قبل بردنش دندون پزشكى و دندوناشو درست كردن خيلي گريه ميكرد پوسيدگى داشت

برادرزاده من دقيقا هفته قبل بردنش دندون پزشكى و دندوناشو درست كردن خيلي گريه ميكرد پوسيدگى داشت

منم یه دلم میگه ببرش تازوده یه دلم میگه بزار کمی بزرگتر بشه بخدا موندم.انشاالله شنبه میبرمش ببینم چی میشه خداکنه همکاری کنه ولی بعید میدونم.ممنونم نظر دادی عزیزم

❤ 
2706