2726
عنوان

ازدواج برادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 39 پست
شوهرمم عاشق بردار کوچیکشه نمیتونم چیزی بگم ب اون حداقل ارومم کنه  اصلا اینجوری نبودم تازگیا ای ...

جاری منم اینجوری بود من اومدم تابلو حرص می‌خورد ک مثلا بمن زیاد توجه نکنن 

حالا هم از بس جاسوسی می‌کرد ک عروس خوبه بشه منم کلا همشونو بوسیدم گذاشتمشون کنار اونم عروس خوبه باشه 

من محتاج این محبتها نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب پس واقعا خدا کمکت کنه بهش فکر نکن بیخیال باش به هرحال نو که بیاد به بازار کهنه میشه دل آزار . تا ...

اره خانواده شوهر منم ظاهر بین هستن کسی که سر زبون دارره رو بیشتر دوس دارن

2728

آدما نون دلشونو میخورن .حسادت یه حس منفیه و به خودت برمیگرده 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
اره خانواده شوهر منم ظاهر بین هستن کسی که سر زبون دارره رو بیشتر دوس دارن

میبینی که خدا هواتو داره بهت نینی داده عزیزم

هرگز نوه رو با هیچ عروسی نمیشه مقایسه کرد

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔
جاری منم اینجوری بود من اومدم تابلو حرص می‌خورد ک مثلا بمن زیاد توجه نکنن  حالا هم از بس جاسوس ...

نه م اخلاق اونجوری ندارم یکیو از چش بندازم 

فقد میدونم قراره یه مدت خودمو بخورم تا عادی بشه

من دوس دارم دوتا برادشوهرام زن بگیرن بلکه این خانواده شوهرمو آدم کردن.و کمتر تو کارای من دخالت کنن بچسپن به بقیه عروساشون

حتما خانواده شوهرت عالین.اگه اینطوره حق داری.اگه هم توجه ها بره سمت اون بعد از یه مدتی دوباره برمیگرده سمت شما اگه رابطتون خوب باشه

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
من دوس دارم دوتا برادشوهرام زن بگیرن بلکه این خانواده شوهرمو آدم کردن.و کمتر تو کارای من دخالت کنن ب ...

من کلا یهجوریم توکارای مادرشوهرم دخالت نمیکنم اونم دیگه خیلی سواستفاده میکنه

امیدوارم اون یکیا مثل من نباشن

عزیزم درکت میکنم  منم بعد از ده سال جاری دار شدم جاری خیلی خوشگله شوریم میشه تو روزه افسردگی دارم باز تو ک معلوم نیست خوشگل باشه یا نه خخخ ‌.ولی تجربه خواهرم بگم ک اونم اوایل ک جاری گرفت حساس بود ولی الان بعد از یکسال کاملا عادی شده و حتا جاری شو دوست داره.ما هم برامون عادی میشه

2706