2737
2734
عنوان

خودکشی مرگ قشنگیست ک ب ان دل بستم. 😔😓

| مشاهده متن کامل بحث + 3886 بازدید | 436 پست
درد کلمه ایه که هیچ کس عمق واقعیشو نمیدونه و هرکس بنا به غیرقابل تحمل ترین درد خودش ازش یاد میکنه. ب ...

هر چی فکر میکنم میبینم بدتر از من نیست خیلیا پای درد و دلاشون نشستم دیدم ک خیلی مشکلاتشون خنده دار بوده یا حداقل یکی از مشکلات منو داشتن

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلونازپام ۲ ...سه تا بسته چند تا قرص دیگ هم همینجا غیر مستقیم از بچه ها پرسیدم اونا هم میخوام برم ب ...

درسته مشاوره دادن راه حل نیست 

ولی چند تا راه حل ساده دارم

1-فیلم کمدی ببین 

2- مشکلاتت رو روی کاغذ بنویس بعد پاره کن 

3- یه دل سیر گریه کن راحت تر میشی

4- با یه دوست بحرف و درددل کن

5- داروی ضد افسردگی شروع کن

6-با شماره 123 تماس بگیر

7-یکم مثبت باش دنیا آدمهای خوب هم داره (نیگا الان داره برات میتایپه چون میخواد کمکت کنه)

8-شکلات بخورو ویتامین سی وب کمپلکس حالت رو بهتر میکنه

9- شده 5 دقیقه ورزش کن

10-زنگ بزن صدای مشاور حرف بزن گریه کن خودت رو تخلیه کن

11-به یک نفر کمک کن ...بینهایت حس خوبی داره

12- یه نامه برای بابات بنویس و از احساسی که در تو ایجاد کرده بگو

13-اگه میره بفرستش کمپ یا کلینیک که ترک کنه ...خاله ای عمو دایی معلمی کسی بزرگتر ی نیست بهش بگی ؟

14-با یک مددکار اجتماعی صحبت کن

15- بخشش رو یاد بگیر و کسانی رو که بهت بدی کردن با روحی بزرگ منش ببخش اما برای همیشه از دنیات پاکشون کن ...اونا لیاقت موندن تو قلب و ذهن تو رو ندارن ..هر روز تکرار کن میبخشم و فراموش میکنم

16-ببین به چه سرگرمی علاقه داری ؟ ورزش ؟ رقص ؟ مهمونی ؟ دوستان ؟ آشپزی ؟ خیاطی ؟ آرایشگری ؟ نوشتن ؟ نقاشی ؟ حل جدول ؟ بالاخره هر کسی یه علاقه ای داره ... انجامش بده

17-زنگ بزن به دوستانی که مدتهاست خبری ازشون نداری

18-آفتاب بگیر ...اثر ضد افسردگی داره

19-آگهی بده بعنوان جویای کار در روزنامه و آنلاین

20-با یک روانپزشک صحبت کن کمکت میکنه خودتو نکشی گلم

هر چی فکر میکنم میبینم بدتر از من نیست خیلیا پای درد و دلاشون نشستم دیدم ک خیلی مشکلاتشون خنده دار ب ...

هست، خیلیام رازای تاریکی دارن. چیزی که ازش خجالت میکشن بگن، دردی که شرم آوره و گاها حتی حرف زدن ازش هم رنجشون میده. جملات مثبت بخون و به خودت امید بده. خودت به خودت

2731
درسته مشاوره دادن راه حل نیست  ولی چند تا راه حل ساده دارم 1-فیلم کمدی ببین  2- مشکلاتت ...

😄😄😄😄😄😍😍😍😍😍 مرسی گل من از وقت و انرژی ک گذاشتی واسمون اگ همه ک مث شما بدون توی این دنیا دیگ کسی ب فکر خودکشی نبود ک😊

خیلی شرمندت شدم مرسی عزیزه دلم😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

هست، خیلیام رازای تاریکی دارن. چیزی که ازش خجالت میکشن بگن، دردی که شرم آوره و گاها حتی حرف زدن ازش ...

منم اینا هست اما ن واسه خودم برا خونوادم ...گاهی میگم کاش فلانی نسبت خونی با من نداشت

خودکشی تنها گناهیه که توبه نداره

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738
اون دنیا کلی عداب قشنگ قشنگ هم انتظارتههه  خودکشی حماقت محظههه

دقیقا 😂 😂 😂 

الان فکر کردی راحت میشی تازه بدبختی شروع میشود

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
دلم میگیره جوون های مملکتم حالشون بده انقدر😢 منم جووونم منم مشکل داره همه ب ی طریقی درگیرن ولی خو ...

😔😔😔💔💔💔💔 خب خودش زو نکشه چیکار کنه وقتی ب جایی نمیرسه

😔😔😔😔😔😔😔  خدا صبرت بده!!!!  هر کسی رنگ مشکلاتش یه جوره!!!

قربووونت برم مرسی از همدردیت💔💔

خداحفظشون کنه به مادرت خدمت کن مطمعن باش زندگیت بهتر میشه

خدا هم واسه شما همه اونایی ک دوسشون داری حفظ کن😊

😄😄😄😄😄😍😍😍😍😍 مرسی گل من از وقت و انرژی ک گذاشتی واسمون اگ همه ک مث شما بدون توی این دنیا دیگ ...

منو بیخبر نذار انشالله حالت بهتر بشه ...همه ی ما خانومها تا مرز ناامیدی رفتیم و از پرتگاه برگشتیم زندگیمون به نازکی یک نخ رسیده ولی پاره نشده .... حالتو میفهمم ...ابرهای تیره آسمونت رو پوشونده بخدا میفهمم ...ولی یک خورشیدی هم پشت این  ابرها پنهانه..... 

2706