2703
2553
عنوان

خودکشی مرگ قشنگیست ک ب ان دل بستم. 😔😓

| مشاهده متن کامل بحث + 3885 بازدید | 436 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چون از اولی ک چشم باز کردم ب امید روز خوب زندگی کردم تا الانم خوشی ندیدم راهنمایی ک بودم طلاق خواهر ...

😔😔😔😔😔😔😔  خدا صبرت بده!!!!  هر کسی رنگ مشکلاتش یه جوره!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2720
قربونت برم عزیزم😊💔💔💔 مشکلم بی پولیر...بی ارزشی ..خوار و خفیف شدن جلوی دیگران ...دشمنام بهم خندی ...

همه مشکلات یکدفعه حل نمیشن ....بعضی مشکلات هم اصلا حل نمیشن ...کدومش بیشتر اذیتت میکنه

2714
من سه ماهی میشه از وقتی کنکور مردود شدم

دوباره کنکور بده ...مگه درهای امتحان رو بستن ؟....درسها رو یه دور خوندی و حالا راحت تر مرور میکنی ....البته به شرط اینکه افسردگی تو رو از پا درنیاره

خوشبحالت بخدا  کاش منم سرطان میگرفتم من چندبار اقدام به خودکشی کردم اما واقعا خودکشی دل میخوا ...

تو بودی قرص از من پرسیدییی؟؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
دوباره کنکور بده ...مگه درهای امتحان رو بستن ؟....درسها رو یه دور خوندی و حالا راحت تر مرور میکنی .. ...

هیچ امیدی ب اینده ندارم عزیزه من هیچ امیدی

حالم بهم میخوره ی روزایی ک میاو میره دست و دلم اصلا ب کنکور نمیره خووم میخوام بخونم ولی تو مغز من حک شده تو هیچ وقت ب هیچ جایی نمیرسی ک البته منطقیم هست😢😢

من حتی مامانم ندارم... ولی اون دنیام بریم چوب میکنن ما تحتمون تنگار واسمون پختن

😢😢😢الهییی ناراحت شدم 💔💔💔💔

واسم مهم نیس چی میشه اون دنیا فعلا الان دارم عذاب میکشم

2706