1874
1955
عنوان

خودکشی مرگ قشنگیست ک ب ان دل بستم. 😔😓

| مشاهده متن کامل بحث + 3477 بازدید | 438 پست
قربونت برم عزیزم😊💔💔💔 مشکلم بی پولیر...بی ارزشی ..خوار و خفیف شدن جلوی دیگران ...دشمنام بهم خندی ...

همه مشکلات یکدفعه حل نمیشن ....بعضی مشکلات هم اصلا حل نمیشن ...کدومش بیشتر اذیتت میکنه

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من سه ماهی میشه از وقتی کنکور مردود شدم

دوباره کنکور بده ...مگه درهای امتحان رو بستن ؟....درسها رو یه دور خوندی و حالا راحت تر مرور میکنی ....البته به شرط اینکه افسردگی تو رو از پا درنیاره

1965
دوباره کنکور بده ...مگه درهای امتحان رو بستن ؟....درسها رو یه دور خوندی و حالا راحت تر مرور میکنی .. ...

هیچ امیدی ب اینده ندارم عزیزه من هیچ امیدی

حالم بهم میخوره ی روزایی ک میاو میره دست و دلم اصلا ب کنکور نمیره خووم میخوام بخونم ولی تو مغز من حک شده تو هیچ وقت ب هیچ جایی نمیرسی ک البته منطقیم هست😢😢

من حتی مامانم ندارم... ولی اون دنیام بریم چوب میکنن ما تحتمون تنگار واسمون پختن

😢😢😢الهییی ناراحت شدم 💔💔💔💔

واسم مهم نیس چی میشه اون دنیا فعلا الان دارم عذاب میکشم

1984
😢😢😢الان پشیمونی یا ن ؟

اره چون الان زندگیمو خیلی دوس دارم اون موقع به اشتباه داشتم فرصتمو میسوزوندم 

خداوندا تو را شکر می‌کنم به خاطر تمام نعماتی که به من دادی...😍❤                                                   ‌‌                     
ب جهنم  حالا مگ هرکی استاد شد ادم حسابیه استادام خوب و بد دارن ولش کن  دوستاتم ک طرفتو گ ...

دوستام خوشدون خب جرات نداشتن چیزی بگن میدونستن زنک شلافه هست من گفتم نابود شدم

😐 بخاطر سختی شرایط فعلی ب فکر خودکشی افتاده

خندم گرفت چه حرفا میزنن واقعا، 😐

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد❤️❤️خدایا تو دلیم و بیمه کردم به اسم خانوم فاطمه زهرا صحیح و سالم بیاد بغلم💓23آبان بی بی چکم مثبت شد💓10آذر صدای قلبشو شنیدم💓خدایا صحیح و سالم بیاد بغلم به حق امام حسین💖
1976
بخند ....شده الکی .ذهن تفاوتش رو تشخیص نمیده .مغز اندورفین آزاد میکنه شکلات بخور سروتونین مغز رو بال ...

😊😊💔💔

نمیدونم چرا شدم مث ربات هیچ حسی ب چیزی ندارم

وقتی اعصابم خورد میشه تازگیا سرم رو میکوبم ب دیوار در حدی ک خون فواره بزنه یا مشت میکوبم ب دیوار و دستام رو با تیغ خط خطی میکنم😧😧

تمام زندگی تک تکمون فقط ی امتحانه.....هم عمر ما سرمیاد هم عمر اونا ک ظلم کردن....همه چی امتحانه و خو ...

امیدوارم توی امتخان خدا نبازم ک یکیش زندگی هسته ک بهم داده من ب خدا خودش گفتم طاقت ندارم یا مشکلم رو حل کن یا بهم صبر بوه بتونم تحمل کنم🙃

منم دوران نوجوونی همین مشکلات داشتم همین سرکوفت ها همین بی پولی ها...  الان سالها از اون روزها ...

امیدوارم هیچ دیگ ب نوجوونیم بر نگردم و اسم کنکور رو نشنوم 😢😢😧 هیچی نفهمیدم از این دوران جز مرگ