2726
اگه توانایی داری شیر خودت هم خوبه نهایت موقع خواب یا وقتی خسته ای شیر خشک بده بقیه شیر خودت بچه کمی ...

منم بچمو تو بیمارستان شیر خشکی کردن پدرم در اومد تا دوباره سینمو بگیره در حالی ک خیلی مکیدنش خوب بود ولی ی مدت تو بیمارستان شیشه خورد دیگه سینمو نمی‌گرفت پدرم در اومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بچمو تو بیمارستان شیر خشکی کردن پدرم در اومد تا دوباره سینمو بگیره در حالی ک خیلی مکیدنش خوب بود ...

بنظرتون من وقتی هر دو سینه رو به بچه دادم و بعدش ۳۰ یا ۶۰ سی سی هم شیر خشک بدم خوبه؟؟

همش فک میکنم سیر شده نشده!!!!؟؟؟

دخترم ۲ ماهشه

هیچی از هیچکس بعید نیست
بنظرتون من وقتی هر دو سینه رو به بچه دادم و بعدش ۳۰ یا ۶۰ سی سی هم شیر خشک بدم خوبه؟؟ همش فک میکنم ...

دکتر من گفت هر دو سینه رو بده اگه سیر نشد 30 40 سیس بده ک کامل سیر شه ولی اگه سیر نشه دهن میچرخونه یا گریه میکنه حساس نشو 

اگه میخوای خواص شیر خشک رو هم داشته باشی یدونه شیشه هر شب بده بیشتر لازم نیس وقتی شیرت کافیه 

هرچی خشک بیشتر بدی شیر خودت کمتر میشعر

2728
دکتر من گفت هر دو سینه رو بده اگه سیر نشد 30 40 سیس بده ک کامل سیر شه ولی اگه سیر نشه دهن میچرخونه ی ...

میخوام تپلی بشه😁😁

اگه اینکارو انجام بدم امکانش هست که سینمو نگیره؟؟؟

چون من اول شیر خودمو میدم بعد شیر خشک؟؟

هیچی از هیچکس بعید نیست
میخوام تپلی بشه😁😁 اگه اینکارو انجام بدم امکانش هست که سینمو نگیره؟؟؟ چون من اول شیر خودمو میدم ب ...

اگه میخوای تپلی شه دو وعده صبح و شب بهش خشک بده بعد شیر خودت اگه سیر شده باشه به معده اش فشار میاد بالا میاره اگه بعد شیر مادر سیر نشد بده 

کاش مثل تو شیر داشتم وبچم می‌گرفت سینه رو تا ازاین شیر خشکای اشغال نمیدادمش

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

عزيزم از من به تو نصيحت شيرخشك نده پسر من يك سالو ٤ ماهشه شير خودم و تا ٣ ماهگي خورد بعدش ديگه نخورد چون شيرخشك خوشمزهتره ،شما تنها كاري كه ميكني بچه هم شيشه بگيره هم پستونك مواقعي كه جايي ميخواي بري بچه رو پيش مادرت بذاري شيرت و بدوش بريز تو شيشه بدن بهش بخوره من هرسري شيرخشك كمياب ميشه مجبورم شيرش و عوض كنم

شیر دارم داشتم بهش میدادم! عجله کردن ک نه شیر خشک بدین

بده بچت سیر بشه گناه داره من دوماه نذاشتن به بچم شیرخشک بدم بچم همش گرسنگی کشید

یک موبلندهمیشه خوش قلبه همیشه جذابه همیشه باحاله همیشه مهربون
اگه میخوای تپلی شه دو وعده صبح و شب بهش خشک بده بعد شیر خودت اگه سیر شده باشه به معده اش فشار میاد ب ...

باشه عزیزم مرسی

راستی من اول آپتامیل دادم نساخت بهش

الان نان میدم خوبه؟؟؟

هیچی از هیچکس بعید نیست