2726
عنوان

4ساله بابام انداختتم زندان😢😔

| مشاهده متن کامل بحث + 254398 بازدید | 1060 پست
بابات؟؟؟ وقتی به زور ازدواج میکردی نگفتی بابام الان بابات کرده تو زندادن شما؟؟نه خودخواهی خودت بود

بچه بوده یه اشتباهی کرده الان شما دیگه بدترش نکن منم بچه یودم یه کاری شبیه همین کردم ولی خب نه اینکه  عقد کنم و خانواده ام بفهمن

عجب بابا عجب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همينطور . خواستم جواب بدم ديدم ارزش نداره

خوب کردی اصلا با این جور افراد نباید یکی ب دو کرد عزیزم

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2728
بچه بوده یه اشتباهی کرده الان شما دیگه بدترش نکن منم بچه یودم یه کاری شبیه همین کردم ولی خب نه اینکه ...

خوب اشتباه با اشتباه فرق داره دیگه ولی تاوان کارمون ربطی به بقیه نداره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
عزیزم بزرگ شو...تا کی میخوای اشتباه خودتو گردن این و اون بندازی بالاخره همتون مقصر بودین,هم شما ک ا ...

چرا گوش نمیدین اخه من تااینجاش قبول دارم خودم اشتباه کردم مشکلم بعدشه

بابات؟ یا خودت؟

هم بابات مقصره که به حرف و اصرارتو قبول کرده هم تو که  نگفتی من سنم پایینه واین حرفا.

تو سن 13 تا 17 سالگی خیلی ممکنه عشقه کاذب باشه و طرف تو زرد از آب دراد.

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
اخه زور داره اشتباه خودشون میندازن گردن پدر بیچاره

من نمی‌دونم قبلش، رفتار پدر و برادرا باهاشون چه جوری بوده، اما معمولا وقتی ریشه یابی می‌شه، متوجه می‌شن دختر کم سن و سال که عاشق آدم اشتباهی می‌شه تو خونه از محبت پدری سیراب نشده.

اینطور هم نباشه خب توی نوجوونی و کله پر باد اشتباه کرده. پدر و مادر باید حمایت کنن که به زندگی عادی برگرده‌. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
من نگفتم گفتم دوسش دارم خیلیی بابام رفت تحقیق کرد اوکی داد میتونس نده منو فوقش ۱ سال گریه میکردم

اون مکقع هم میگفتی به عشقم نزاشتن برسم و اون ی تافته جدا بافته بود

از تامیکت میرم لیرون ریپ نکن که مجبور شم بیام 

من تحمل این همه حرف غیر منطقی نوارم

ارزو خوشبختی دارم برات

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
چرا گوش نمیدین اخه من تااینجاش قبول دارم خودم اشتباه کردم مشکلم بعدشه

اول بگوبعدجواب بده

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

خلاصه کلی خواستگارداشتم بعضیاشون خوب نبودن بعضیاشونم تا مفهمیدن مطلقه ام میرفتن پشت سرشونم نگاه نمیکرد خلاصه یه پسری اومد خواستگاریم باهاش حرف زدم گفتم شرایطم اینه گف مقصرتونبودی تقدیرت بودگذشتت برام مهم نیس پسر مهربونی بود ولی من حق نظر دادن نداشتم

2706