2726
عنوان

4ساله بابام انداختتم زندان😢😔

254399 بازدید | 1060 پست

نمیدونم چیکارکنم ب کی بگم ک دبگ تحملم تموم شده دیگ نمیکشم بزارین ازاول بگم من سنم ک ک بودعاشق شدم طرف اومد خواستگاریم عقد کردیم چون خیلی عاشقش بودم ب بابام گفتم قبولش کن اونم قبول کردخلاصه چن ماهی عقد بودیم پسره واقعا لاشی بود یه روز گوشیش افتاددسم کلی شماره زن دخترتوش بود کلی گریه کردم وقتی پسره فهمید دعوام کرد خلاصه بعدکلی قهردعوا اون نخواستتم حتی من بهش گفتم بزا تو زندگیت بمونم مث خاهرت قبول نکرد خلاصه ازاینورم بابام ازپسره متنفربود سریع طلاقمو گرف ن مهریه ای گرفت ن چیزهایی ک پسره گرفته بودیم خلاصه طلاق توافقی کردیم تموم شد اون موقع من ۱۶بودم فامیلا دورورم کلی حرفای تلخ میزدن برادرم حرف های زشت رکیک +۱۸

مامانم طفلی میدونس روحیم خراب سعی میکردببرتم بیرون میرفتیم وقتی برمیگشتیم بابام مامانمو کلی فحش میدادک کجا میبری دختره هرزه رو بره بایکی دیگ رفیق شه دوباره بدبختم کنه میبریش توبیرون ب پسرا اماربده...خلاصه داداشامم کلی حرف های رکیک بهم میزدن منم کارم شده بود تاصبح گریه کردن طفلی مامانمم چقدرغصمو میخورد چقدر دعواشون میکرد ک اذیتم نکنن چقدرمامانمم باهام درددل میکرد

بابات؟؟؟

وقتی به زور ازدواج میکردی نگفتی بابام

الان بابات کرده تو زندادن شما؟؟نه خودخواهی خودت بود

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بابات؟؟؟ وقتی به زور ازدواج میکردی نگفتی بابام الان بابات کرده تو زندادن شما؟؟نه خودخواهی خودت بود

یه بچه ۱۶ ساله یه اشتباهی کرده.‌ قرار نیست تا آخر عمر تاوان پس بده. یه کم مهربون‌تر بزرگوار.

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم

مامانم همیشه پشتم بود همیشه ازم تعریف میکرد خب قیافه خوبیم داشتم ولی چون عشقم ردم کرده بود اعتماده بنفسم صفرشده بود مامانم همش ازم تعریف میکرد کلی پشتم بود عوضش بابام همش طعنه میزد ک زشتم دخترفلانی خیلی خوشگله یه سری ب مامانم گف مردم خوشگل زاییدن عین گل توریدی چقدر گریه کردم زیر لحاف تا صبح خلاصه از ۱۵سالگی تااخر۱۶بود عذابم دادن 

یه بچه ۱۶ ساله یه اشتباهی کرده.‌ قرار نیست تا آخر عمر تاوان پس بده. یه کم مهربون‌تر بزرگوار.

اخه زور داره اشتباه خودشون میندازن گردن پدر بیچاره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

عزیزم بزرگ شو...تا کی میخوای اشتباه خودتو گردن این و اون بندازی

بالاخره همتون مقصر بودین,هم شما ک اصرار به ازدواج با ایشون داشتین هم پدرتون ک بدون تحقیق حرف شما رو گوش کرد

دوباره زندگیتو بساز,بهشون نشون بده آدم قابل اعتمادی هستی و بزرگ شدی دیگه

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
تواز عقل یه دختر۱۵ چ میفهمه اخه

عقلش نمیرسه چرا به زور میگه ازدواج کنم؟؟

2706