2726
عنوان

پسر جذاب ، شایعه یا واقعیت ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 145 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
احساس میکنم مث اون برنامه هاست که کسی که تازه یکم مشهور شده برای اینکه مشهور شدنش زیاد باشه به یه بر ...

واقعاچرااینقد بی ادبین

بعد میاین تاپیک میزنین فلانی دلموشکوند

اماازدل شکستن های خودتون چیزی نمیگین

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
احساس میکنم مث اون برنامه هاست که کسی که تازه یکم مشهور شده برای اینکه مشهور شدنش زیاد باشه به یه بر ...

😂😂😂😂دقیقا

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍

توهم داره گویا .عین این شخصیت رمانا تعریف کرده خودشو 🙄الهی شفا بگیره بحق پنج تن

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
بله دقیقا میدونم این سایت برای چی هست حرف از دغدغه زدین ، منم جواب دادم همین

شما حس ششم داشتی درسته 

بگو اختلاف اقوامم به خیر میگذره یا قهر میکنن 

رو روابط من تاثیر میزاره اگه قهر کردن 

ممنون میشم جواب بدی در ضمن ببخش اینجا پرسیدم

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
زن چرااا ولی مرد ببینم تو سایت واقعااا حالم بهم میخوره

اها زن ها بصورت پیش فرض خوشگل هستن 😂

این سایت فقط مختص خانم ها نیست یه سایت عمومیه

بهتره با این قضیه کنار بیاید

من آدم بد قصه نیستم ، فقط داستان زندگیمو بد نوشتن
واقعاچرااینقد بی ادبین بعد میاین تاپیک میزنین فلانی دلموشکوند اماازدل شکستن های خودتون چیزی نمیگین

اولا بی ادب خودتونین دوما شما استارتر هستین؟سوما خودتونم الان اینکاروکردین به علاوه توهین و افترا وتهمت چهارما حرفای من بی هیچ عنوان به شما مربوط نمی باشد 

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2706