2737
2734

سلام خانما 

شرمنده یه مشکلی دارم 

من وقتی جای ممنوعه رو اصلاح میکنم موهام زیر پوستی میشن و یه جوش بزرگ میزنه و زیرش یه عالمه چرک جم میشه 😓

جاشم مثل یه لکه ی قهوه ای میمونه 

چیکار کنم جاش نمونه 

چی کار کنم دیگه اینجور نشه 

کسی تاحالا این طور بوده؟

ببخشید که پرسیدم میدونم چهره ی خوبی نداره ولی واقعن دیگه خسته شدم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیزر کن.احتمالا موهات ضخیمه و پوستت کلفت.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2731
2738
اره موهام ضخیمه  لیز که هم هزینش زیاده هم سنم کمه برای لیزر بعد این که خجالت میکشم😶

اولا به سن ربطی نداره

دوما خجالتم همون لحظه اوله

سوما هزینش کلا ۵۰۰ نمیشه

در عوض راحت میشی

پوست بدنت سالم میمونه

سعی کن پولاتو جم کنی بری لیزر

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706