2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا دیدین؟اخه من یکی از اطافیانم میگه نه واردش نشو

نه چون نا وارد باشی، خمونجور که پول سازه، پول خورم هست کل سرمایه ات و یه شبه از دست میدی

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2728
واقعا دیدین؟اخه من یکی از اطافیانم میگه نه واردش نشو

بازارهای جهانی ریزششون وحشتناکه!!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

سلام دوستان....

برای اولین بار در سطح کل کشور شروع به سیگنال دهی  روزانه به صورت تضمینی و  واقعا  100% کردیم .

ما به صورت تخصصی با تیم مجرب و فوق حرفه ای بر روی نماد های اونس طلا  و نفت خام سبک به صورت روزانه سیگنال دهی انجام میدهیم .

سیگنال های تیم ما هر روز ساعت 10 صبح

بر روی جفت ارز های اصلی هم در صورت درخواست شما عزیزان سیگنال وجود دارد .

حق عضویت 1 ماه = 90 هزار تومان  

با تشکر

2738

امکانش هست ولی مهارت لازم داره. مثلا تریدر باید از همه شاخص های موثر در بازار مالی شناخت داشته باشه. یکی نمونه از این شاخص ها ppi هست. می تونید از این لینک راجبش مطالعه کنید تا شناخت داشته باشید. شاخص ppi

سلام. میدونستید فارکس ممکنه باعث اعتیاد به تجارت بشه؟؟ از اینجا بخونید جالبه. اعتیاد به فارکس

بله کاملا درسته اگر که بدون برنامه باشه قطعا منجر به اعتیاد خواهد شد پیشنهادم به شما مطالعه مقاله نظم در فارکس است

2706