2726
عنوان

چجوری بفهمم رحمم سرده یا گرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2007 بازدید | 26 پست
شما بچه داری

بله

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا چند مدت باروغن ماساژ بدم

کار سختی نیست .هر وقت بیکاری دراز بکش بزن دل وکمرت

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
خب میگن اگ رحم سرد باشه بچه دار نمیشن .ولی خداروشکر شما بچه داری رحمت گرمه عزیزم

تازگیا اینجور شدم یعتی بعد اززایمان وگرنه قبلش این علائنو نداشتم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2728
رحمو چ‌ جوری ماساژ بده

با دست روغن بزنه مثل لمس کردن.روغن وبزنه دل وکمر

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

تازه من طبع گرم زیاد میخورم ولی نمیفهمم چرا اینجوریم پریود قبلیم فقط خون قهوه ای دیدم اونم کم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
درمانش چیه .....

از اول پریودی چیزهای گرم بخور اصلا ماست و دوغ و پیاز خام و ترشی نخور توی پریودی

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .