2726
عنوان

چجوری بفهمم رحمم سرده یا گرم

2008 بازدید | 26 پست

سلام ..عزیزان 

من یه جایی خوندم نوشته بود علایم رحم سرده ترشحات قهوه ای در ابتدای پریودی .واینکه چهار انگشتو بزاری زیر ناف اگ احساس سردی کردی رحم سرده ..من این علایم و دارم بنظرتون علایم سردی رحم چیه

خدایا امیدم فقط تویی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ترشح قهوه ای خیلییی دارم اصلا بیشتر از اینکه خون قرمر ببینم قهوه ای می بینم ولی دست میزنم زیر نافم گرمه حالا من تکلیفم چیه

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2728

موقع رابطه از شوهرت بپرس چقدر گرما حس میکنه 

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

خون سیا ولخته هم سرده.دمنوش گیاهی بخور پونه وغیره.با روغن سیاه دانه رحمتو ماساژ بده

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

عههه منم‌ دقیقا این‌ علائم رو دارم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
متاهلی ؟بچه داری؟

بله گلم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
خون سیا ولخته هم سرده.دمنوش گیاهی بخور پونه وغیره.با روغن سیاه دانه رحمتو ماساژ بده

رحمو چ‌ جوری ماساژ بده

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706