2410
2553
عنوان

بیشترین هوادار کدوم تیم داره؟

266 بازدید | 27 پست

ببینم کدوم بیشتر هوادار داره

تعداد رای : 27
نظرسنجی
استقلال
7
25%
پرسپولیس
17
62%
سپاهان
1
3%
تراکتور
2
7%
💙تُݧْسی کَٵَنَّکَ لَمْ تَکٌنَ💙               #همیشه_عشق_باشد_همیشه_برکت.        #باشگاه_پرواز                     #استقلالی_درجه_یک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فقط پرسپولیس ۴۰ میلیون هوادار تو ایرات

هع.باشه 

💙تُݧْسی کَٵَنَّکَ لَمْ تَکٌنَ💙               #همیشه_عشق_باشد_همیشه_برکت.        #باشگاه_پرواز                     #استقلالی_درجه_یک

معلومه اول پرسپولیس  بعد استقلال بعدشم فک کنم تراکتور

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2714
معلومه اول پرسپولیس  بعد استقلال بعدشم فک کنم تراکتور

خیر استقلال بیشترین هوادار داره

من طرفدار اتیشی یا متعصب نیستم اما تاجایی ک خبر دارم پرسپولیس بیشتره تو نت هم بزنی برات میاره

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

تو نظر سنجیت معلومه

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706