2726
عنوان

خستم از زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 104 پست
اره منم از همین میترسم چون مخصوصا وقتی همسرت ببینه خانوادت پشتت نیستن خب هر بلایی دلش بخاد سرت میاره ...

ب بابات بگو معارف قبول شدم توی دانشگاه

برو ی رشته ی دیگه بخون

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرار کن مثل بقیه دخترااا

تو فکرش بودم و هستم ولی میترسم هنوز چهره رومینا شبو روز تو ذهنمه اخ بمیرم من برای این دختر درکش میکنم کاملا میترسم منم به همین سرنوشت دچار بشم

شاید فک کنید چیزایی که تعریف کردم داستانه یا خیلی زیاده روی کردم ولی واقن هنوز تو شهرستان های کوچیک ...

نه عزیزم زندگیت جدیدا خیلی پر از انرژی منفی شده من نمیتونم بگم کاملا درکت میکنم چون دروغ گفتم ولی خودمو می زارم جای تو واقعا باید بخاطر خودت از شرایطی که داخل ش هستی فرار کنی منظورم فرار از خونه نیستا مثلا دیگه به خواسته های اونا اعتنایی نکنی

2728

فقد میتونیم دعا کنیم همسرتون ادم مذهبی خداترس و روشنفکر باشه هواتو داشته باشه عزیزم توهم سعی کن اعتناد و دلشو بدست بیاری 

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!
ب بابات بگو معارف قبول شدم توی دانشگاه برو ی رشته ی دیگه بخون

اره اینم پیشنهاد خوبیه میدونی ارزوم مرگ خانوادمه از تنفر پر شدم یک عمر مث یک ادم اضافه بام رفتار کردن همیشه ازینکه سر سفره بابام نشستم خجالت کشیدم حس میکنم یه ادم اضافیم 

اره اینم پیشنهاد خوبیه میدونی ارزوم مرگ خانوادمه از تنفر پر شدم یک عمر مث یک ادم اضافه بام رفتار کرد ...

بگو میخوام عربی یا نعارف اینا بخونم. البته بخونی ام معلم بشی اشکال ندلره ک

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
اره درسته ولی وقتی هر کس عقایدی برای خودش داره که به دیگری اسیبی نمیرسونه چه ایرادی داره؟ مثلا مادر ...

منم دقیقا مخالف اینم که کسی نظرشو به بقیه تحمیل بکنه واسه همینم میگم آزادانه تصمیم خودت رو بگیر که از زندگیت لذت ببری چون تنها ثروت ارزشمند انسان ها زمانه و عمر که داریم

بگو میخوام عربی یا نعارف اینا بخونم. البته بخونی ام معلم بشی اشکال ندلره ک

برام دعا کنید بتونم به خاسته هام برسم بتونم سر کار برم خیلی برام دعا کنید بخدا تو کل عمرم تا حالا ذره ای بی احترامی نکردم ذره ای راه خطا نرفتم همیشه مودب و اروم بودم ولی هیچوقت قدرمو ندونستن دعا کنید شغلی که بابام راضی بشه پیدا کنم و مشغول شم

2706