2737
2734
عنوان

خستم از زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 104 پست
تحصیلاتتون تا کجا هست  کار هنری بلد هستید که بدونید تو لید کنید بفروشید؟

اجازه ندادن برم دانشگاه درصورتی که بی نهایت با استعداد بودم دیپلم ریاضی دارم با معدل 19/80 دیگه نتونستم برم دانشگاه کنکور دادم البته رتبه ام هم خوب شد ولی اجازه ندادن برم دانشگاه بابام میگه دانشگاه مرکز فساده اینجور جاها جای دختر نیست حتی اجازه ندادن برم رانندگی یاد بگیرم انقد با دوستام زنگ میزنن خونمون بد رفتاری میکنن که هیچ دوستی هم برام نمونده

اجازه ندادن برم دانشگاه درصورتی که بی نهایت با استعداد بودم دیپلم ریاضی دارم با معدل 19/80 دیگه نتون ...

فقط مشاور و کمک گرفتن از بزرگ تر های عاقل به شما کمک می کنه 

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونوقت کل این اقوام رو مرد زاییده؟!

تفکراتشون خیلی سنتیه حتی انقد تو سر زنا میزنن که زنا هم باورشون میشه که باید همیشه مطیع و تو سری خور باشن و تفکر زناشون هم کم کم مث خودشون شده حتی برادر بزرگترم از بچگی منو کتک میزد چون خب وقتی ررفتار کل خانواده اینطوریه اونم یاد میگیره اینطوری باشه حتی من تو 20 سالگی با موچین خودم چنتا تار ابرومو برداشتم در حد چنتا دونه پدرم کلی کتکم زد هیچوقت یادم نمیره اون روزو

2731
مرسی از پیشنهادت   عزیزم

خواهش میکنم ❤میدونم اونا کودکیت رو ازت گرفتن آرزو هات رو ازت گرفتم بشین با خودت فکر کن ببین واسه اونا میخوای زندگی کنی یا واسه خودت من نمیدونم اون آقایی که بهت معرفی کردن کی هست ولی احساسی و عجولانه تصمیم نگیر اگه فردا با اون آقا هم به مشکل بخوری و بچه دار بشی بچه هات هم عذاب می کشن سنی نداری ولی به آرزو هات فکر کن فقط به آرزو هات فکر کن حتی اگه ازت هم ناراحت شدن هم بهشون رک و راست بگو اگه قبول نکردن به شیوه خودت عمل کن انسان مثل یه اقیانوس بزرگه هرچی پرش کنی باز بیشتر میخواد اگه به گذشته فکر کنی و زندگی گذشته ت که همیشه برده اونا بودی رو پیش بگیری همونطوری می مونه ولی اگه در آینده هم برده اونا باشی یه اشتباه بزرگ کردی تو زندگیت یادت باشه گذشته آینده ت به تو نیاز داره ولی گذشته ت نه . امیدوارم موفق باشی

خواهش میکنم ❤میدونم اونا کودکیت رو ازت گرفتن آرزو هات رو ازت گرفتم بشین با خودت فکر کن ببین واسه اون ...

شاید فک کنید چیزایی که تعریف کردم داستانه یا خیلی زیاده روی کردم ولی واقن هنوز تو شهرستان های کوچیک و روستاها خیلی دخترا زندگیشون مثل منه به امید روزی که همه ادما بتونن ازادانه شاد کنار هم زندگی کنن    

2738

یاد دوستم افتادم. بایاش نمیذاشت بره دانشگاه

اینم انقد عاشق درس بود بخاطر درس ازدواج کرد و یه دوسال بعد بخاطر اعتیاد همسرش جدا شد و درسم ول گرفت. بازیه دوسر باخت

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
خواهش میکنم ❤میدونم اونا کودکیت رو ازت گرفتن آرزو هات رو ازت گرفتم بشین با خودت فکر کن ببین واسه اون ...

ببخشید که رک برات توضیح دادم ولی زندگی یه انسان فقط یه انسان نیست زندگی کل انسان هاست

یاد دوستم افتادم. بایاش نمیذاشت بره دانشگاه اینم انقد عاشق درس بود بخاطر درس ازدواج کرد و یه دوسال ...

اره منم از همین میترسم چون مخصوصا وقتی همسرت ببینه خانوادت پشتت نیستن خب هر بلایی دلش بخاد سرت میاره میترسم از چاله بیفتم تو چاه دلم میخاد کسی باشه دوسش داشته باشم هیچوقت طعم دوست داشتن و دوست داشته شدن رو نچشیدم

ببخشید که رک برات توضیح دادم ولی زندگی یه انسان فقط یه انسان نیست زندگی کل انسان هاست

اره درسته ولی وقتی هر کس عقایدی برای خودش داره که به دیگری اسیبی نمیرسونه چه ایرادی داره؟ مثلا مادر من دوست نداره لاک بزنه و من دوست دارم چرا باید همدیگه رو مجبور کنیم طبق سلیقه ما باشن ما میتونیم در کنار هم خوب و خوش زندگی کنیم با این تفاوتا

2706