2737
2734
عنوان

پیام دادم آشتی کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون دیدم که برای خلاصی از بیکاری و این چیزاست واقعا دوست داشتن واقعیو عشق نیست الان یکیو بفرست پیام ...

مرض ندارم ک این کارو بکنم همه مثل هم نیستن عزیزم ی کم جهان بینیتونو بیشتر کنین😄💕

:)
ای بابا عزیزم چرا؟حتما خیلی بهش توجه زیادی کردی

آره خیلی توجه کردم هر دقیقه تو تماس تصویری میگفتم دوست دارم قربونت برم با اینکه خجالتی ام ولی بهش میگفتم اونم میدونست دوستش دارم ولی.....

۶۷ روز پیش بهش گفتم چرا از تلگرام بلاکم کردی گفت بکش بیرون 

ولی می شناسمش که با کسی نیست مطمئنم  

اون طور پسری نیست 

منم فکر میکردم دوستم داره چون همش بخاطر من آنلاین میشد الان آخرین بازدید هاش دو روزی یه بار هست😐😭

2728
آره خیلی توجه کردم هر دقیقه تو تماس تصویری میگفتم دوست دارم قربونت برم با اینکه خجالتی ام ولی بهش می ...

اخه چرا اینجوری کردی پسرا با این همه ابراز علاقه فراری میشن گلم باید بذاری اون ۱۰ بار بگه و تو یک بار...عب نداره حالا فدای سرت

مرض ندارم ک این کارو بکنم همه مثل هم نیستن عزیزم ی کم جهان بینیتونو بیشتر کنین😄💕

تو اومدی تاپیک بزنی و فقط میخوای حرف دلتو بشنوی پس خواهشا وقتی جنبه نظر های مختلف رو نداری نزن نظر بقیه به چه دردت میخوره الان.. منم خوب بلدم حرف دلتو بزنم در چهار بند طولانی و همون پیشنهادی که تو ذهنت هست رو بدم 

2738
تو اومدی تاپیک بزنی و فقط میخوای حرف دلتو بشنوی پس خواهشا وقتی جنبه نظر های مختلف رو نداری نزن نظر ب ...

چ ربطی داره واقعا من نمیدونم شما اصلا متن تاپیکمو خوندی نظرت چ ربطی ب سوال من داشت واقعا😅باشه شما اینجوری باش ولی من دور و ورم خیلی دوستی های منجر ب ازدواج  و عشق دیدم

چ ربطی داره واقعا من نمیدونم شما اصلا متن تاپیکمو خوندی نظرت چ ربطی ب سوال من داشت واقعا😅باشه شما ا ...

نظرم این بود امتحان کن ببین اصلا رابطتت واقعی هست.. که گفتی مرض ندارم خوب عزیزم منم نظرمو دادم خدانگهدارت 😊

2706