2733
2734
عنوان

هففففففف

176 بازدید | 52 پست

چقد امروز کسل کننده بود

حوصلم سر رفته دلم گرفته 😢

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

برا من معمولی بود

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره برای منم کسل کننده بود واقعا

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
2728
برا من معمولی بود

باز معمولی بهتره

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
اره برای منم کسل کننده بود واقعا

از عصر یه جوری عجیبی دلم گرفت😟

از عصر یه جوری عجیبی دلم گرفت😟

من که از صبح

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
2738
بدترین روز زندگیم بود خواهرمو تا حد مرگ کتک زدم😭😭😭😭😭😭😭

الهی چرا؟

دلم که گرفته بود اما با دخترم رفتیم آب بازی حسابی خوش گذروندیم.اومدیم دخترم خوابید و من دوباره تنها ...

ای جان چه خوب😍

چند سالشه؟

عب نداره بیدار میشه دوباره باهم کلی بازی میکنین

هوففففف منم😥😥

عه سلااام خوبی

شما چرا؟

ای جان چه خوب😍 چند سالشه؟ عب نداره بیدار میشه دوباره باهم کلی بازی میکنین

19 ماهشه

قول دادم بیدار شد ببرمش دردر😓

هم حوصلشو ندارم هم سرده هم کرونا هست😫

کاش بیدار شد سربه سرم نذاره بذاره تو حال خودم باشم.احساس سردرگمی بدی دارم.حوصله هیچکسو ندارم

2706