2726
عنوان

حسرت

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 84 پست
کاش پدرم بود

منم بابامو دوست دارم.اما بعضی چیزا از دور قشنگه.

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
خدا رحمتش کنه  روحش شاد

ممنونم عزیزم خدا رفتگانتونو بیامرزه

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂😂😂

هر جا میریم سبک بازی در میاریم 

مردم ناراحتم اون وخ ما😂🤦‍♀️

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
پول. زندگی اروم. بدون سرخر

پول و زندگی آروم إن شا الله بهش برسی 

سرخر نمیدونم کیه   

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2728
هر جا میریم سبک بازی در میاریم  مردم ناراحتم اون وخ ما😂🤦‍♀️

ببین من زن داداش سبک نمیخوامااااا😏😏

سنگین باش سبکارو باد میبره😂😂😂😂😂😂

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
چقدر خوب. واقعا حیف شد

آره هیف شد هر وقت فیلمهای خارجی میبینم فقط آه میکشم 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
آره هیف شد هر وقت فیلمهای خارجی میبینم فقط آه میکشم 

اگه این کرونا و تحریم ها نبود. بازم می‌تونستی بری.

ولی اینا شرایط خیلی سخت کردن

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
ببین من زن داداش سبک نمیخوامااااا😏😏 سنگین باش سبکارو باد میبره😂😂😂😂😂😂

نظر تو مهم نیس نظر حسنم مهمه🤤

باد ببرتم او میگیرتم😋

😂😂😂😂😂😂😂😂😈😈😈😈😈😈😈😈

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
خودت حدس بزن🤣

مادر شوهر؟ .

شوهر ؟

🤣🤣🤣ار

بلا

نظر تو مهم نیس نظر حسنم مهمه🤤 باد ببرتم او میگیرتم😋 😂😂😂😂😂😂😂😂😈😈😈😈😈😈😈😈

هیسسسس فقط نظر من مهمه😐عههه عههه😂😂

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
اگه این کرونا و تحریم ها نبود. بازم می‌تونستی بری. ولی اینا شرایط خیلی سخت کردن

آره خیلی دیگه الان سخت شد دوست من آرایشگر بود برای خودش کسی شده خوشحال پر انژری کار میکنه 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
آره خیلی دیگه الان سخت شد دوست من آرایشگر بود برای خودش کسی شده خوشحال پر انژری کار میکنه 

اونجا زندگی معنی میده 

همه‌چیز منظم و قانون داره 

تفریح جایی خودش 

کار 

هیسسسس فقط نظر من مهمه😐عههه عههه😂😂

جونور 

قطع رابطهههه😂

2706