2410
2553
عنوان

کاراموزای عزیز بیاید لطفا

90 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من برای شنیون و میکاپ میرم ااموزشگاه مربی اموزشگاه وقتی میخخواد اموزش بده از وسایلای اینو اون استفاده میکنه بنظر شما نباید از وسایل خودش استفاده کنه با گرونی وسایل و اون همه پولیی که میگره باید برای اموزش از وسایل خودش استفاده کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم هزینه چقد میدی

من پارسال هزینشو داده بودم اینقد قرنطینه شد کلاسام با فاصله بود همش الان نمیدونم چقدره هزینه ولی تقریبا دو میلیون گرونتر از اون مبلغی ک من دادم شده

اون که داد انقد حرص منو گ..م.   اون که گ..د همه قصمو گ..م
من پارسال هزینشو داده بودم اینقد قرنطینه شد کلاسام با فاصله بود همش الان نمیدونم چقدره هزینه ولی تقر ...

من 2میلیون برا شنیون و 2 برای میکاپ دادم

من تجربشو ندارم عزیزم ولی به لحاظ وجدانی و انسانی باید خودش وسیله تهیه کنه از وسایل کاراموز استفاده نکنه

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2714
2706