2726
قلم چی ایا

گزینه دو گور به گور شده

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن  آزمون نمیدم الان از درس های دوازدهمم عقب افتادم فقط میخوام برسونم 😡

منم الان ما شیمی فصل دو قسمت سلول گالوانی  هستیم من هنوز شیمی دوازدهمو ندیدم

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
منم الان ما شیمی فصل دو قسمت سلول گالوانی  هستیم من هنوز شیمی دوازدهمو ندیدم

من منتظرم ۱۸ سالم کامل بشه شروع کنم به درس خوندن دیگه حالم از خودم به هم میخوره اما باید شروع کرد

من ۱۹

تیغ هست رگ هست منم هستم                                               ولی لامصب وان نیست ،یدونه از اون لگن قرمزا هست که توش جا نمیشم🙂💔😐🤣                 ‌ ‌   ‌همونقدر که سیروان خسروی دوست داره زندگیو من ریدم توش😐🙌حاجی با ما در نیوفت اسیدم مث ابه   !😏 بشخصه اگر به راه راستم هدایت بشم اولین بریدگی دور میزنم😌زمان هیچیو تغییر نمیده فقط دردو به عادت تبدیل میکنه:)بشخصه یه روزایی اینقدر سگم که فقط حضرت سلیمان میفهمه چی میگم🤐دنیای قشنگیست اما به ما چه:)حالا خودمونیم کدوماتون تو بچگی با چوب شور فاز سیگار برمیداشتید؟؟؟😁🙌🤣رحمت تو پایتخت ثابت کرد تو نباشی بقیه هستن🤣🤣🤣🙌اقا ایران کجاست؟؟جایی که مردمانش پیاده تا کربلا میروند اما چون پا درد دارند از پل عابر پیاده نمیرن😐🤣وقتی اولین بار بدون مامانت میری دکتر:اممممم اسمم چی بود؟؟؟!!!😐🙌😁
منم هم زیست و هم ریاضی و شیمی رو عقبم

انشاالله  جزو برترین های ۱۴۰۰ میشیم مگه نه؟؟ بعد نتایج میام یه تاپیک میذارم به همه نقل و نبات میدم😅

عجب من همش فکر میکردم اینجا دارم با یه مشت ادم عاقل و بالغ و دنیا دیده مشورت میگیرم 😂😂😂😂😂

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 

من 18 هستم و دانشجو

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
من منتظرم ۱۸ سالم کامل بشه شروع کنم به درس خوندن دیگه حالم از خودم به هم میخوره اما باید شروع کرد

من امسال بیشتر برای دیپلم تلاش میکنم و میخوام پشت کنکور بمونم ولی امسالم برای کنکور میخونم و شرکت هم میکنم

من به هرچي ك بخوام میرسم . . ❥⇡↯『』⇡↯❥
عجب من همش فکر میکردم اینجا دارم با یه مشت ادم عاقل و بالغ و دنیا دیده مشورت میگیرم 😂😂😂😂😂

مشورت واسه چی میخواستی مگه؟

2706