2737
2734
عنوان

تو دوراهی عشق و پول گیر کردم

357 بازدید | 34 پست

من همونم که اسم پول رو گفتم عقل ....🤦‍♀️

اسمم هم تیکه کلام آقامونه🤴🏻 ، برای اولین بار که صداشو پشت تلفن شنیدم از خجالت دشوری کردم تو شلوارم، از اون موقع شدم شاشو بالا 💧🤪

من عشق رو انتخاب میکنم 

عشق واقعی خیلی بهتره نگید شعاره ولی بدون عشق نمیشه زندگی کرد...

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عشق تجربه نکردم 🖤برام دعا کنین

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

من عشق و انتخاب کردم راضیم خداروشکر

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2738

الان ک دارم فک میکنم میگم عشق واقعا بدون عشق نمیشه زندگی کرد......

هرچند ک پول حل کننده مشکلات هست بدون پول کل زندگی ب هم میریزه ولی خوشبختی نمیاره  ولی من میگم با عشق و در کنار هم بودن از همههههه چی مهمترع همه چیو میشه حل کرد.

خدایااااااااا کمکم کن..........
یعنی چی خواستگارت پولدار عشقت بی پول؟

و تاپیک قبلیم هست

اسمم هم تیکه کلام آقامونه🤴🏻 ، برای اولین بار که صداشو پشت تلفن شنیدم از خجالت دشوری کردم تو شلوارم، از اون موقع شدم شاشو بالا 💧🤪

من به شخصه عشق و انتخاب میکردم وقتی پول داشته باشم ولی همیشه حسرت اینو داشته باشم که عشقم کنارم نیست چه فایده

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
من به شخصه عشق و انتخاب میکردم وقتی پول داشته باشم ولی همیشه حسرت اینو داشته باشم که عشقم کنارم نیست ...

آخ گفتی ، آخ گفتی 

بیا بوست کنم ، گور بابای کرونا

2706