2726
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین

523 بازدید | 70 پست

دوستای عزیز من امروز ۲۶ هفته رو تموم کردم ... متاسفانه هنوز نوع زایمانم که سزارین یا طبیعی باشم رو انتخاب نکردم...

از همه مامانایی که در این مورد تجربه دارن میخام کمکم کنن...نظرتون درمورد زایمان فیزیولوژیک چیه..خوبه یا همش الکیه؟؟

خیلی از زایمان میترسم...کمکم کنید تصمیم درست بگیرم..

همه انگاری از سزارین بیشتر راضین

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طبیعی.... البته توان بدنی هر فردی فرق میکنه.... من امروز زایمان کردم... فرداش خودم بلند شدم به کارام و بچه و خونه رسیدم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من طبیعی بودم خوب بود ولی سخته و فک میکنم سزارین بهتر باشه البته طبیعی اولیش سخت تره بعدی راحت تر سزارین اولین زایمانت راحت بعدی ها اگه بخوای بیاری سخت طبق تجربه که از اطرافیان گرفتم.

مال من طبیعی بود 

اگه دردو میتونی تخمل منی طبیعی رو انتخاب کن اگه نه که سز

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2706