2737
2734
عنوان

این سبک زندگی خیلی خوبه ن؟

309 بازدید | 16 پست

ادانه تحصیل بدی دکترات رو بگیری شاغل بشی خونه بخری ماشین 

بعدم ی دوسپسر پیدا کنی 

ن دغدغه ی شوهر ن بچه راحت

.

.

‌.

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

دیگ اونموقع ادم حالش کجا بود با ی پسر دوس شه 😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره منتها اینکه هم دانشگاه قبول شی هم شغل گیرت بیاد 

من دام پزشکی قبول شدم نیاز ب ارشد و این ها نداره میخواستم ولش کنم اما الان منصرف شدم همنی خوبه

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
2738

الزاما با دکتری پول در نمی آد. کسانی که تو بازارند زودتر به خونه و ماشین می رسند. دوست هم هر وقع می تونی پیدا کنی.  همه چیز پست سر هم نیست میشه بطور موازی و هم زمان اتفاق بیفته.

الزاما با دکتری پول در نمی آد. کسانی که تو بازارند زودتر به خونه و ماشین می رسند. دوست هم هر وقع می ...

ن خب با دوستی  و این ها من نمیتونم درس بخونم 

ن من اگه اینطوری بودم به مرد جماعت نگاه نمیکردم 😏

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2706