2703
2553
عنوان

بی بی چکم مثبت شد...

128 بازدید | 14 پست

بی بی چکم مثبت شده ولی میترسم بیوفته حالم بده یه کم. میترسم پریود شمممممم

بعد پسرم که الان دو سال و شش ماه اش هست واقعاً نی نی جدید میخواستم بی اسرار 

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مبارکه دوست گلم

سلام دوستان من تدریس زبان انگلیسی بصورت انلاین انجام میدم براکسایی که علاقمند به یادگیری زبان هستن کمک میکنم هم به دانش اموز های ابتدایی تانهم راهنمایی اگ کسی خواست بگه درخدمتم قیمت مناسب یک ساعت و ربع ۱۵هزار وکسایی ک وضع مالی خوب نداشته باشن ۱۰هزار

به به مبارکه منم دعا کن😍😍

چشممممم خدا دامنت رو سبز کنه 

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .
2714
مبارکه ترست طبیعیه برو ازمایشبارداری و دکتر  هیچی نمیشع برا منم دعا کن بچه دار شم

مرسی عزیزم خدا دل همه رو شاد کنه 

اسی من دخترم سه سالو نیمس هنوز میترسم اقدام کنم میگم زوده

حالا من شوهرم زیر بار نمیرفت بی احتیاطی خودش کار دستش داد خخخخخخخخ

مبارک باشه به دل خوش فارغ بشی ، الکی نگران نباش وقتی هنوز هیچی نشده

مرسی عزیزم سر این کرونای لعنتی یه حال غریبی دارم... 

خخخخخ انشاالله سالم بیاد بغلت🥰

ممنون عزیزمممم

2706