2726
عنوان

عفونت رحم

125 بازدید | 17 پست

بچه ها واسه رفع عفونت کسی راهکاری بلده....

داروی گیاهی ...چیزی؟؟؟

خدایا من که واست بندگی نکردم ...ولی تو خدایی کن ....تو بگذر...منم انسان حتمی الخطا....الهی العفو....🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پنیرک ، پونه و آویشن و چای کوهی بخر از هرکدوم یکم بریز دم کن روزی دو سه لیوان بخور ۱۴ روزه ازبین میب ...

مرسی عزیزم 😍🥰😘

خدایا من که واست بندگی نکردم ...ولی تو خدایی کن ....تو بگذر...منم انسان حتمی الخطا....الهی العفو....🙏
خواهش میکنم خودمم دیروز اخرین روز بود خوردم موقع نزدیکی سوزش داشتم دیگه ندارم

منم سوزش و خارش داشتم یکم بهتر شدم....ولی میخوام کلا ریشه ای دفع بشه 

انشالا  که همیشه سلامت باشی عزیز 😍

رازیانه عالیه پودرشو با نبات بزار دم بکشه بعد بخور من خودمو با جوش شیرین هم شستم اونم خیلی خوب بود ...

خیلی لطف کردی عزیز جان

چشم حتما انجام میدم

😍😘🥰

خیلی لطف کردی عزیز جان  چشم حتما انجام میدم 😍😘🥰

عریزم  دود عنبر نسا هم ارزونه هم عالیه 

انشالله همه نبات های مامان ها سالم برن تو بغلشون نی‌نی منم همین طور 😍😍❤️😍🙏                                                                                                     عشق یعنی یه همسر مهربون با یه نی‌نی تو راهی😙😙❤️
منم سوزش و خارش داشتم یکم بهتر شدم....ولی میخوام کلا ریشه ای دفع بشه  انشالا  که همیشه سل ...

مرسی همچنین عزیزم ❤

منم اصلن بو یا خارش نداشتم فقط همون سوزش بود که خداروشکر رفع شده 

2706