2726
وقتی باید درس بخونییی دوستات هم پایه نیستن تو دوران کنکوووور دارم دیوونه میشم هر شب تو نی نی سایتم

همون درستو بخون ب دوستاتم فک نکن اصلا الان.  رو ی چیز تمرکز کن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخیی😔خواهر منم مثل شماست ازش هم دورم فقط تلفنی باهام درد و دل میکنه  به چه کارهایی علاقه دار ...

دوست دارم فقط الان با یکی صحبت کنم در مورد آیندمه که ذهنمو در گیر کرده نمیتونم درس بخونم همش با گوشی ور میرم

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

اومدم نی نی سایت و اهنگ شاد گذاشتم دارم گوش میکنم  هی🖤

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
خب بگو برامون با هم همفکری کنیم و شما هم یکم سبک بشی عزیزم🥰

میخوام گریه کنم از مرداد به بعد درس نخوندم یه زمانی من از همه خودم زرنگ تر بودم زبون زد همه بودم اما الان عقب موندم از بچه ها همه ازم جلو زدن معلما تعجب کردن از کارام  یه خواستگار هم هست ۵ ساله منتظره به مامانم گفتم نه اما بابام بهشون گفته صبر کنن من میگم نههه 

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
حالا خوبه تو مجردی پس ما چی بگیم که شوهر داریم ولی تنهاییم 

باز من میگم با ازدواج از تنهایی در میام البته اگه ازدواج موفقی باشه

2706