2703
2553
عنوان

خانومای باردار ۲۷هفته اینا

108 بازدید | 19 پست

ترشحات تون رقیقه شماهم ؟؟من دو سه هفته هست که ترشحاتم رقیق شده آبکی 

وقتی خوابیدم ندارم وقتی تحرک دارم میاد خیلی میترسم از نشتی کیسه آب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
نه مال من یا سفیده یا بی رنگ 

کیسه اب عین ابه و گرم، بعد سرفه و عطسه هر دفعه بیاد میشه نشتی و همیشه هم لباس زیرت خیس میشه، مثل ترشح نیست روزی مثلا دو سه بار کم باشه

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
اره عزیزم  دلیلش چیه اخه؟

من از دکترم پرسیدم، هر هفته یه سری علائم داری، اگه عین من بیشتر شده نسبت به قبل و یکم ابکی تره ولی سفیدی هم داره عادیه تو این هفته ها

منم مثل شمام از دکتر ک سوال کردم گفت طبیعیه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

این هفته شکمتم شل تر شده دست بزنی میفهمی مثل قبل سفت نیست، بدنت داره تمرین میکنه برای زایمان، زیاد شدن ترشح هم بخاطر همینه نگران نباش، باز برای اینکه خیالت راحت بشه با دکترت حرف بزن، منم عین شما بودم ترسیدم واسه کیسه اب باشه برام توضیح داد

2706