2726
کی میاد برای اشتی؟؟ رفیقاش میذاره کنار یا ن؟ بابام دیروز با باباش حرف زد نتیجش خوب میشه؟؟

تا سه روز دیگه نهایتااااا یک هفته

اگه واقعا بفهمه رفیقاش به درد نمیخورن  و لج نکنه میزاره کنار ولی باید سرش به سنگ بخوره

اره خوب میشه نسبتا شاید کمی دلخوری باشه اما اخرش خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا سه روز دیگه نهایتااااا یک هفته اگه واقعا بفهمه رفیقاش به درد نمیخورن  و لج نکنه میزاره کنار ...

ممنونم اجی جووونم

بهم فکر میکنه؟؟هنوز عصبیه یا نه؟خیلی استوری ناراحتی میذاره

میشه بگین احساسش الان به من چیه؟ باهاش ازدواج میکنم؟ خوشبخت میشم؟ خانوادش مخصوصاپدرمادرش بامن چطوری ...

خیلی بهت فکر نمیکنه  مشغولیت های دیگه داره  که نمیرسه به عاشقی فکر کنن

خانوادش نه ازت خوششون میان نه بدشون میاد بستگی به خودت داره

2728
شاید اواسط هفته بعد

احساس اونی که مدنظرمه بهم چیه؟ باهاش ازدواج میکنم؟ خوشبختم میکنه؟ زندگیم باهاش چطوری میشه؟

برای اصیل بودن کافی است که دروغ نگویی. آغاز اصالت خوب همین است که نخواهی چیزی باشی که نیستی
من فکر میکنم نباید غرورشو بشکنین هر چی میگین بهش نهاااایت احترام بگین  گوش میکنه  

میدونی مشکلم رفیق بازیاشه که الویت زندگیش اونان ۴سال به هر روشی بگی گفتم دیگه خستم کرد یه هفته دعوا داشتیم تا اینکه فرستادم خونه بابام

من فکر میکنم نباید غرورشو بشکنین هر چی میگین بهش نهاااایت احترام بگین  گوش میکنه  

به منم بگین خواهشا؛ حس اونی که توذهنمه ومیخوامش ؛به من چیه؟ باهاش ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟بعدازدواج ؛بهم وفادارخواهدبود؟

میدونی مشکلم رفیق بازیاشه که الویت زندگیش اونان ۴سال به هر روشی بگی گفتم دیگه خستم کرد یه هفته دعوا ...

مرد رفیق باز  میدونی کی ترک میکنه؟

وقتی رفیقاش بهش نارو بزنن یه جایی و بدجور سرش به سنگ بخوره دور از جون شوهر شما

اون وقت میفهمه قدر خانوادشو بدونه

مشکل اینه فکر میکنه رفیقاش خیلی با معرفتن

یا احترامشو خیلی نگه میدارن والکی بادش میکنن متمایل میشه به اونا

2706