2737
2739
عنوان

با شوهرم دعوام شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2008 بازدید | 148 پست
الهی بگرررردم،عزیزدلم خدا حفظش کنه براتون انشالله❤❤❤😍😍😍 آفرین به شما مامان قوی و زرنگ واقعا تحس ...

قربون تو بشم من🧡🧡منظورم اينه ك آدم اگه بخاد ميتونه به ٩٠ درصد كاراش برسه!تازه من شير خودمو ميدادم دخترم ك به پروتيين گاوي هم حساسيت داشت و خون دفع ميكرد هيچي نميتونستم بخورم فقط كته سفيد!!تا ٢.٥ سالگي ك شيرش دادم هيچي نخوردم!جوري شده بودم ك رفته بودم شهرمون همسايه ها به مامانم گفته بودن دخترت معتاد شده؟ 😞😞😞😞😞😞😞خيلي روزاي بدي بود!!از شدت افسردگي مدام درحال كار كردن گريه ميكردم!يبار يادم نمياد بدون اشك ريختن به دخترم شير داده باشم!ديگه از ٣-٤ ماهگيش يادمه متوجه گريه هام ميشد ماسك ميزدم زير ماسك گريه ميكردم ك نبينه!!!شوهرم از هيچ آزارو اذيتو شكنجه ي روحي رواني و جسمي دريغ نميكرد در حق من خيرنديده!!الهي ك توي قبر با ماروعقرب بخوابه!!!!

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم
قربون تو بشم من🧡🧡منظورم اينه ك آدم اگه بخاد ميتونه به ٩٠ درصد كاراش برسه!تازه من شير خودمو ميدادم ...

خیلی ناراحت شدم عزیزم،چقدر اذیت شدی،و سخت ترش اینکه همسر آدم درکش نکنه.

ولی عوضش رو خدا بهت داد و یه گل دختر نصیبت کرد،انشالله همیشه دلتو شاد کنه و جبران اون سالها رو بکنه عزیزم😍😍

و خدایی که به شدت کافیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ناراحت شدم عزیزم،چقدر اذیت شدی،و سخت ترش اینکه همسر آدم درکش نکنه. ولی عوضش رو خدا بهت داد و ی ...

مرسي آهوجونم خوشبخت بشي الهي دخترم🌹😘🧡🤩🥰

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم
2728
ببین واقعا اینو خواهرانه بهت میگم..سه ماه اول بچه داری خیلی سخته..و هیچی وفق مراد نیس خیلیا افسردگی ...

باهاش خیلی صحبت کردم با زبون یکی دوردز خوبه باز دوباره شردع میکنه

ببین دختر منم تا ۵۰ روزگیش کشت منو بخاطر کولیک اصلا خوابش عمیق نمیشد  به هیچی نمیرسیدم اعصابم ض ...

کم آوردم واقعا هیچ کمکی شوهرم نمیکنه حای وقتی تو خونه است 😔

2738
عزیزم ابن دوره سختی هست که شما درش قرار دارین بهتر بود قبل از بچه دار شدن در مورد نحوه نگهداریش و تق ...

کلا تا این ۵۰ روز باهاش خوب رفتار میکردم محبت میکردم ولی بی فایده بود فقط دو روز خوب بود دوباره شروع کرد رفتن سرکارش دست خودشه میتونه یه بعدازظهر در مغازه اش نره داداشش باهاش شریکه بره بمونه کمک من ولی مشکل اینه کلا نمیخواد کمک کنه 

سعی کن بهش توجه کنی مردا حسودن ببینه فقط ب بچت میرسی حرصش میگیره

چیکار کنم تایمی که بچه خوابه ۲ تا ۶ هست بقیه اش بیداره و گریه میکنه باید راش ببرم اون تایم هم ۲ تا ۴ شوهرم هست نهار میخوریم جمع میکنم میگیره میخوابه شبا هم تا بچه رو میخوابونم میام خوابیده بقیه روز هم نیست سرکاره 

ای وای.بایدکمکت کنه شوهرت.حالابچت بزرگتربشه درست میشه.ولی هی کلامی بهش بکودوست ندارم ازهم سردبشیم.بچ ...

باور میکنی ۵۰ روز تحمل کردم نگه داشتمش گریه میکرد آقا به روی خودش نیاورد دیشب بچه جیغ میکشید هلاک شده بود این درازکشیده بود رو مبل تلویزیون نگاه میکرد دیگه اعصابم خورد شد بچه داشت هلاک میشد از بس جیع کشید گفتمش پاشو یا ببرمی خونه مامانت یا مامان خودم بچه هلاک شد اورد خونه مامانم صبح طلبکاری بهم زنگ زده منم ناراحت بودم دلم رو خالی کرد جوابش دادم 

بچه رو ببر دکتر ببین چشه انقدر از الان گریه و بی تابی میکنه شاید کولیک یا رفلاکس داره 

بردم چند بار کولیک داره داروها بی فایده است دکتر گفت تا ۴ ماهگی باید تحمل کنی 

عزیزم فعلا بچه ت ۲ماهش نشده این هم استرسو اضطراب تو شما طبیعیه،شوهر منم مثل شوهر شماس اصلا یه دقیقه هم نگه نمیداره ولی نگران نباش عزیزم اولا دیگه رفته رفته گریه ش یه کم کمتر میشه تا ۵،۶ماه بعدم راه وچاه دست خودت میاد که کی بری طرف شوهرت

کم آوردم واقعا هیچ کمکی شوهرم نمیکنه حای وقتی تو خونه است 😔

عزیزم اولاش همیجوره شوهر منم اصلا نگاه بچم نمی‌کرد غصه می‌خوردم ی کم ک بزرگتر شد بهتر شد الان دخترم ی سالشه جون نثارش میکنه 

از 99/10/1 تا زمانی که سایت درست نشه نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم به دوستاتونم اطلاع بدید
2706