2726
عنوان

توروخدا بیاین بهم مشورت بدین.

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 30 پست
نمیاوردم تو این شرایط کرونا و گرونی

اینا به کنار.

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
اگر الانم اقدام کنم همین اتفاق میفته چون سال دیگه میره اول.شوهرمم میگه بچه دوم به درد این نمیخوره تا ...

هر طور خودتون صلاح میدونید

ولی اگر قراره بچه دوم بیاری امسال اقدام کن

اگر نه که اصلا نیار چون هر چه بزرگتر بشن بچه ها هم خودت اذیت میشی و هم اونا

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بستگی داره درتمدت چقدره میتونی به جفت شونم برسی  و درسته هم بازی نمیشن ولی چند سال دیگه که ...

اونو میتوپم پرستار بگیرم مشکلی نیست فقط ترسم از اینه که دیگه.هم بازی نباشن و به درد هم نخورن با این تفاووت سنی

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2728
اونو میتوپم پرستار بگیرم مشکلی نیست فقط ترسم از اینه که دیگه.هم بازی نباشن و به درد هم نخورن با این ...

به درد هم میخورن 

همبازی هم میشن

اگر قراره بیاری بیار

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
به درد هم میخورن  همبازی هم میشن اگر قراره بیاری بیار

باشه ممنونم

اونو میتوپم پرستار بگیرم مشکلی نیست فقط ترسم از اینه که دیگه.هم بازی نباشن و به درد هم نخورن با این ...

عزیزم هر چقدر هم  تفاوت سنی داشته باشن شاید توی بچگی نتونن هم بازی بشن ولی بزرگتر بشن هم به درد هم میخورن هم پدر مادر

عزیزم هر چقدر هم  تفاوت سنی داشته باشن شاید توی بچگی نتونن هم بازی بشن ولی بزرگتر بشن هم به درد ...

بله درسته ـاما بیشتر نظرم اینه الان دیگه بچه ام اذیت نشه اگر قرار باشه که همبازی نشن و وقت منم صرف بچه دوم بشه نمیخوام

بله درسته ـاما بیشتر نظرم اینه الان دیگه بچه ام اذیت نشه اگر قرار باشه که همبازی نشن و وقت منم صرف ب ...

خب تا بچه دمو بتونه لازی کنه حدافل ۶سالش باشه بچه اولت میشه ۱۲ دیگه خودت ببین

خب تا بچه دمو بتونه لازی کنه حدافل ۶سالش باشه بچه اولت میشه ۱۲ دیگه خودت ببین

اره دیگه دومی هم تنها و بدون هم بازی

بچه های منم هم بازی ندارن خیلی ناراحتم

دعمیقا پشیمونم هرچند شرایطشو نداشتم اون.موقع ولی میگم.کاش ی کم سختی میکشیدم زودتر اورده بودم الان بچه ام اینقدر اذیت نمیشد

الان انتخابت بین بد و بدتر هست  فقط به هم بازی فکر نکن توی اینده هم تنها میمونه و همفکر و جایی ...

خب در کل که قصد دومی دارم اما مثلا پنج سال دیگه

2706