2703
2553
عنوان

شنگولو منگولو حبه انگور اپیزود پنجم سیندرلا😂💙

| مشاهده متن کامل بحث + 2130 بازدید | 464 پست
خاعک🤣

حتی تصورشم ارام....حتی تصورشم اییییی😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نع تو گفتی تصور کردم😂😂😂😂😐

پر پشم و ترشح بود پشمالو تصور کن🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2720
پر پشم و ترشح بود پشمالو تصور کن🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

وای نیکاااا😂😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😤

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
وای نیکاااا😂😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😤

تگتون کردم ندید

انصاف نیست ک من حالم بهم بخوره شما خوش خوشانتون باشه 🤢🤢🤢😭😭😭😭😭

@مهربونم۰    

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2714
@flfli     @نگار_1382     @مینا8282     @م،ش،ه،د   &nb ...

سلام نیکی جان واقعا تخیل وقلم خیلی توانایی داری نمیدونم دوستت نوشته یا خودت ولی انقدر جالبه و همراه با شیطنت نوشته کلی خندیدم ممنون بخاطر حال خوبمون 🤩🤩🤩😂😂😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏❤❤❤❤

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
2706