2726
عنوان

دخترم ازم پرسید

2756 بازدید | 46 پست

منو چجوری خریدین ازکجا دوباره پرسید منم میخوام سوتین ببندم بگو بابا بخره ،وای اخه من جواب چجوری بدم چی بگم اخه،اونروز به باباش میگه بابا فلانی ایستاده جیش میکنه من چرا نمیتونم😩باباش اینطوری شد،چندوقت پیش یکی مهمون اومده بود بچه پسر داشتن جلو دخترم پسره رفته دستشویی درم نبستع مادرشم کنارش بود ،ازاونروز دخترم سعی داره ایستاده جیش کنه منم دعواش میکنم دوستان چیکارکنم اخه

پریکوچولو سابقم،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو اینجوری بدنت مریض میشه

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
2728

عزيزم بايد ب بچت اموزش بدي 

وقتي انقدر باهوشه ك از الان سوال ميبرسهز

دكتر محمدرضا رجبي شكيب تو اينترنت بزن كانال تلگرامشو مياره 

تو كانالش كتاب اموزش اين تفاوتارو داره ببين از روش ب بچت ياد بده 

حقیقت رو 

چرا از اول دروغ گفتید که حالا توش بمونید

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

چه شرایط سختی  

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

بگو سوتینو وقتی بزرگ شدی میپوشی. برا سر پا جیشم بگو پسر بچه ها سر پا جیش میکنن. 

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2706