2737
2739
عنوان

انسداد روده چطوری اتفاق میوفته؟

100 بازدید | 9 پست

سلام

پسرم 8 ماه و چندروزشه.دفع رو فقط بواسطه ملین هایی مثل لاکتولوز و پیدرولاکس انجام میده و خیلی خیلی نفخ داره. کلا این 8 ماه همش از صبح تا شب درگیر دلدردشیم. میخوام بدونم بچه ای با این شرایط میتونه انسداد روده داشته باشه؟ پزشک گوارش این مساله رو رد کرد گفت به هیچ وجه همچین چیزی نیس اما خودم نگرانم خیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه این ماه میشه ماه 9ام ک صبح تا شب بیقراره بخاطر نفخ. توکل بخدا. مرسی از جوابت عزیزم

فدات گلم انشالله ک هیچی نیس پیش دکتر بهتر ببرش

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
مرسی از راهنماییت عزیزم.همین کارو میکنم حتما

من خودم وقتی غذای نفخ دار میخوردم بچه دلدرد میشد و گریه میکرد

من برا دلدردش از همون اول یک قاشق عرق نعنا رو تو نصف استکان اب جوشیده سرد  قاطی میکرد میدادم البته یبوست نداشت اون موقع چون عرق نعنا یبس میکنه

اما از ۲ سالگی یبوست گرفت و چند ماهی درگیرش بودم

اگه غذا میدین بهش

سوپ سبزیجات با رون مرغ برا یبوست خوبه

خورشت کرفس هم یبوست رو درمان میکنه خودتون بخورید چون شیر میدید رو بچه هم اثر میذاره 

2738
من خودم وقتی غذای نفخ دار میخوردم بچه دلدرد میشد و گریه میکرد من برا دلدردش از همون اول یک قاشق عرق ...

عزیزم من رژیم خیلی سفت و سختی دارم چون بچه ام آلرژی داره.فقط مرکبات میخورم ک نفاخه اونم راه دیگ ای نیس واگرنه مریض میشم