2410
2553
عنوان

خانما چطور برنج رو رنگی درست کنم؟؟

3733 بازدید | 39 پست

باید تو آب ساده بجوشه از اول یا آب رنگی؟؟؟

🍭🙏🙏❤ 

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

تو مزه اش تاثیری داره؟‌

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

🤔

یه شبایی تو زندگی هست که                                     وقتی دفتر خاطرات زندگیتو ورق میزنی به چیزایی میرسی که نمیدونی تقدیرت بوده یا تقصیرت به ادمایی میرسی که نمیدونی دردن یا همدرد به لحظه هایی میرسی که هضمش واسه دل کوچیکت سخته و به دردایی میرسی که برای سن و سالت بزرگه به آرزوهایی که توهم شد رویاهایی که گذشت به چیزایی که حقت بود اما شد توقع! و زخمهایی که با نمک روزگار آغشته شد و احساسی که دیگران اشتباه می نامند دست آخر دنیایی که بهت پشت کرده و بازهم انتهای دفتر، خودت میمانی و زخمهایی که روزگار پشت هم میزندو سکوت هم دوای دردش نیست...                                          "کاش دنیا مهربان تر بودی "                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد اینکه دم کشید باید رنگ اضافه کنی 

مثلا میخای بنفش بشه کلم بنفش رو به کن برنج دم کشیده یکم بردار بشهش اضافه کن 

میخای آبی بشه همین آب کلم بنفش رو بجوشون یکم 

2720
بعد اینکه دم کشید باید رنگ اضافه کنی  مثلا میخای بنفش بشه کلم بنفش رو به کن برنج دم کشیده یکم ...

خوب عزیزم اینجوری مزه اش بد نمیشه؟؟ و آبکی نمیشه ؟

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
2714
نه شبیه زعفرون اضافه کردن میشه دیگه  نباید حجم آب رنگی زیاد باشه

آها.ممنون گلم.🤩

کلم رو رنده کنم آب بگیرم یا بجوشونم؟؟

ی روش یادت میدم ما از همسایه افغانمون یاد گرفتیم، خودم ک خیلی عاشقشم خیلی خوشمزه میشه

روغن رو میزاری داغ بشه یه مقدار شکر میریزی تو روغن تا وقتی ک قهوه ای بشه( خیلی نزار بسوزه چون طعم برنجو تلخ میکنه) بعد موقعی ک میخای برنجو دم کنی اول آب بریز بعدم این روغن رو اضافه کن و بزار دم بکشه

رنگ برنجو قهوه ای میکنه طعمشم من ک خیلی دوس داشتم

2706