2726
عنوان

ای یو ای

167 بازدید | 12 پست

سلام‌خانوما کسی هست که با ای یو ای باردار شده باشه ؟ علایمش تا مثبت شدن‌ازمایش‌چی بوده؟من پهلوهام‌وتخمدانام تیر میکشن‌هرازگاهی وبعد از ای یو ای تا دوروز نوک سینه هام‌حساس شدن وبعدش دیگه خوب شدن.میشه‌راهنماییم‌کنین لطفا

تعداد رای : 1
نظرسنجی
..
1
100%
.
0
0%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام درد داشت ؟؟هزینه ت چن شد ؟؟مراحل ای یو ای از اول بهم میگی ؟؟

سلام عزیز نه درد نداشت برا من‌با هزینه خود ای یو ای تو نیکان وازمایش و دارو اینا‌نزدیک ۸میلیون‌اینا شد

سلام عزیز نه درد نداشت برا من‌با هزینه خود ای یو ای تو نیکان وازمایش و دارو اینا‌نزدیک ۸میلیون‌اینا ...

آخه من با معاینه ساده ساده هم درد دارم اسپکلوم داخل میکنن😞😞اگه منم درد نداشتم تو این 4سال حتما ای یو ای میکردم عاشق بچه م

آخه من با معاینه ساده ساده هم درد دارم اسپکلوم داخل میکنن😞😞اگه منم درد نداشتم تو این 4سال حتما ای ...

خیلیی کم در حد همون معاینه یا پاپ اسمیر اصلا به خودت استرس نده ولدت داشتن بچه همه این دردارو کمرنگ میکنه

😞😢دعام کن دوست مهربانم .باردار شدی بهم خبر بده خوشحال میشم 😍❤💟😘💙💙💙💙😍😍😍😍

فدات شم دوست گلم چشم انشاالله توام منو دعت کن انشالله به زودی باردار شی ونینی نازتو بغلت بگیری😘😘😘♥️♥️♥️🤲🤲🤲🤲🌹🌹🌹

سلام درد داشت ؟؟هزینه ت چن شد ؟؟مراحل ای یو ای از اول بهم میگی ؟؟

عزیزم درد که نداشت من دقیق یادم نیست ولی خوب خیلی دنبال دکتر خوب بودم که با خانم دکتر لیلا سلطانی از طریق ستاره دوستم آشنا شدم اون واسه تنبلی تخمدان می رفت پیش خانم دکتر سلطانی منم که ای وی اف کردم پیششون الانم یه پسر یک ساله خوشگل دارم ایشالا شما هم تو این شب های عزیز به زودی بچه دار بشین عزیزم

عزیزم درد که نداشت من دقیق یادم نیست ولی خوب خیلی دنبال دکتر خوب بودم که با خانم دکتر لیلا سلطانی ...

ممنون عزیزم من از شهرستان های شیراز م..باید دکتر از شیراز پیدا کنم 😢