2410
2553
عنوان

همین الان چی فکرتونو مشغول کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 154 پست
خوشبحالت من که چندتا روانشناس عوض کردم ولی هیچکدوم دردی ازم دوا نکردن ، متاهلی یا مجرد ؟

من مجردم روانشناس بهتری نمیتونی پیدا کنی؟

تهرانی یا شهرستان؟

و اینکه شاید نیاز به درمان دارویی هم داشته باشی 

بستگی به وضعیت روحیت داره 

منم فعلا دارم زیر نظر دکتر قرص مصرف میکنم ولی سعی میکنم باور هام هم اصلاح کنم

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
چندوقته اینطوری شدی؟

دوسه ماه اخه من خیلی روزای سختی و گذروندم ولی آخری دیگه از پا درم آورد اینکه مامانم اینا بیرونم کردن سه ماه خبری ازم نگرفتن اینکه فقط منم که دلتنگشون میشم دلم واسه شوهرم میسوزه انقد تلاش میکنه جای همرو پر کنه من غصه نخورم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم کی میاد بهش شیربدم

عاخه باز خاب دیدم دارم شیرش میدم خیلی کیف داشت چون فضولیم میکرد

و اینکه چرا پ ر و کسیم وصل نمشه😡

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
چه میدونم والا  فقط میگم اگه اینماه پریود نشم باردارم😂😂😂 ایشالا دامنت سبز بشه گلم خدا بهت ...

😂😂😂 خیلی باحالی 

دقیقا فکرات مث منه

انشالله ب توام ی نی نی سالمو صالح بده⁦♥️⁩⁦♥️⁩

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
2720
😂😂😂 خیلی باحالی  دقیقا فکرات مث منه انشالله ب توام ی نی نی سالمو صالح بده⁦♥️⁩⁦♥️⁩

فدامدات😂😂😂😂😂

بخدا حتی من میترسم برم بی بی چک بزنم منفی بشه بعد دنیا روسرم خرابشه هی دارم ثانیه شماری میکنم اینماه بدون پریودی بگذره والا خو مگه چی میشه ما مامان بشیم😒😒

من مجردم روانشناس بهتری نمیتونی پیدا کنی؟ تهرانی یا شهرستان؟ و اینکه شاید نیاز به درمان دارویی هم ...

روانشناس آخری که میگفت دارو نیاز داری ولی خب شوهرم مخالف بود میگفت اون روانشناسه اصلا صلاحیت دارو دادن نداره منم بعضی وقتا حالم خوبه بعضی وقتا دپرس میشم خودم سعی می‌کنم حال خودمو خوب کنم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

منم مثلا دورکارم!!!!

کار ندارم همش اینجام

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2714
براتولد دخترم چی بخرم.کاش امروز قرعه دربیاد ب اسمم

فرداست قرعه کشی

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

اینکه کاش زودتر مرداد بشه برم سر خونه زندگیم...

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻

اینکه چرا سه ماه پیش بابام جلوی دست خودم سکته کرد کاری نتونستم براش بکنم که زنده بمونه خدا منو بکشه 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
فدامدات😂😂😂😂😂 بخدا حتی من میترسم برم بی بی چک بزنم منفی بشه بعد دنیا روسرم خرابشه هی دارم ثانیه ...

😂😂😂 من حتی دنبال سیسمونیم😐 خدایی ولی فک نکنم انقد زود بشع باردار بود

چنروز دیگ موندع تا پریت؟؟؟

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
2706