2733
2734
عنوان

ارث کلونی به شوهرم رسید 😍😍😍😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 11778 بازدید | 160 پست

اگه پدر بزرگ شوهرتون انقدر پولدار بوده دوتا بچه هم بیشتر نداشته وضع پدر شوهرتونم باید خوب باشه دیگه؟پس چرا شما تو شیر خشک مونده بودی؟در این صورت وضع شما هم باید خوب میبود سالی دو میلیارد خیلیه سالی یه میلیارد هم برای دو تا بچه هاش کافی بوده قطعا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه پدر بزرگ شوهرتون انقدر پولدار بوده دوتا بچه هم بیشتر نداشته وضع پدر شوهرتونم باید خوب باشه دیگه؟ ...

شوهرم بیکاره و داره درس میخونه پدر ش یه پولی براش میریخت پدر بزرگش خبر نداشت که این مونده تو شیرخشکش شوهر من جلو همه قمپوز در میکنه فقط که ماداریمو فلان الان دوشبه هرشب سیب زمینی میخوریم

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2731
پدر شوهرتون زنده هستن؟ 

پدر شوهرم اره باغ داره

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
عزیزم پدرشوهرتون زنده هستن ؟!  و اگه فوت شدند قبل پدرشون فوت شدند یا بعد!؟ اینقدر قیمت زمین ن ...

چرا چندتا زمین هست و یه خونه 150متری تو کرج باهم حساب کردیم شد

چرا چندتا زمین هست و یه خونه 150متری تو کرج باهم حساب کردیم شد

عزیزم از صمیم قلب تبریک میگم ... اره باغای مراغه سیب زیادی میدن ده تن سیب ۱۰۰ میلیون پولشه دیگه باغ نراغه حتما ۲۰۰ تن میده

❤🌸Dertler derin ama Allah kerim🌸❤

چقدر یه سری از شماها حسودید. 

اینجا فقط منتظر تیکه پرونی هستید

یه خرده خوش ذات باشید خدا برای شماهم میخواد حسودای عزیز.

استارتر بهت کلی تبریک میگم.

خدا به زندگیت برکت بده

خوشحالم کردی😍 

سعی کنید خوشبختی خودتو اینجور جاها جار نزنی

خیلی عقده ای فراوونه اینجا.

حتما صدقه بده اینجا چشم شور زیاد داره😍

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️
2738
چقدر یه سری از شماها حسودید.  اینجا فقط منتظر تیکه پرونی هستید یه خرده خوش ذات باشید خدا برای ...

قوربونت برم مهربون 😍💖

من جا تو باشم سکته میکنم الان

من سکته کردم روحم داره تایپ میکنه😱😱😱😍😍

خداروشکر عزیزم به سلامتی😍😍😍😍 شما سوره واقعه رو هم میخوندین؟

نه ولی هزشب باگریه میخوابیدم به دخترم نگاه میکردم گریه میکردم

مبارکههههههه😍😍😍😍😍😍

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
نمیدونم چرا باور نمیکنم  البته ببخشید ها

خودم باور نمیکنم خدایاااا من هروز شب باگریه میخوابیدم حسرت یه کیف به دلم مونده بود😭😭😭😭

2706