2733
2734
عنوان

بلاگرای اینستا و فالووراشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1939 بازدید | 127 پست

یکی بود اسمش مریم بانو بود یکی دوبار استوریشو دیدم 

گفت خیلیی خوب آقای ماشین لباسشویی روشن کنیم بریم خانم یخچال تمیز کنیم😒

یعنی یه لحظه به شعورم برخورد

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
ببینید اینم یه بیزینسه خیلیم‌خوبه از نظرم کسی که توانایی شو داره از یه جراح مغز و اعصابم خیییییییلی ...

چیش خوبه دقیقا؟؟اینکه خوشی تو بکنی تو چش مردم پول دربیاری اینا حرامه 

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی بود اسمش مریم بانو بود یکی دوبار استوریشو دیدم  گفت خیلیی خوب آقای ماشین لباسشویی روشن کنی ...

خوبه زود فهمیدی 😂😂

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
منم واقعا از زندگی زده شدم انقد لباسا و خونه صبا مرشدی و کوثرو میبینم😔

اشتباه میکنی 

خدا بهت خوشی بده از اون بهتر باشی دنبال چشم اون نباشی

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
2728
فالوشون نمیکنم،با فالو کردن ماها اینطور پولدار شدن،بعدم بعضیاشون رو دیدم چطور به فالووراشون بی احترا ...

همه باید انفالو کنن تا بفهمن هیچ گهی نیستن

پیگیرشون نباشین  چه اهمیتی داره کارهای روزانه اونا؟خیلی جذابه براتون؟    

والا من پیگیر نیستم حالا فن پیجم دارن خدا مردم ما یه مشت گاونننننن گاوووو

بخدا منم تعجبم تو همینه اخه چرا یه ادم که هیچ غلطی نمیکنه فقط عکسای مامان کش و اتلیه ای شو شیر میکنه ...

یچیز جالب ترش اینه ک دم ب دقیقه قربون صدقشون میرن میگن واااهاای مرسی ک ب ما انرژی مثبت میدی  

نگم برات از مسابقه هاشون 

گاهی در نقطه ی تاریکی از زندگی قرار داریم و گمان میکنیم که دفن شده ایم اما واقعیت این است که "کاشته" شده ایم.
همه باید انفالو کنن تا بفهمن هیچ گهی نیستن

اره کاش یه کمپینی بزنن همه رو که نه بعضیاشون خیلی پست های مفیدی میزارن ولی اینایی که فقط با ترویج ولنگاری و ست کردن لباس معروف شدن رو انفالو کنن

2738
نمیفهمم چرا دنبالشون میکنن یعنی ظرف شستن بقیه انقدر لذت بخشه؟

ظرف شستن و نمیدونم ولی گاز پاک کردن فکر کنم دیدن داره😂

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
یچیز جالب ترش اینه ک دم ب دقیقه قربون صدقشون میرن میگن واااهاای مرسی ک ب ما انرژی مثبت میدی   & ...

اره مردم براشون فن پیج میزنن ینی من همش دارم حرص میخورم حالا اگه نابغه ای چیزی بودن دو نفر بیشتر فالو نداشتن اونم یکیشون مامانشون بود 😐

منم واقعا از زندگی زده شدم انقد لباسا و خونه صبا مرشدی و کوثرو میبینم😔

آنفالو کن

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
ظرف شستن و نمیدونم ولی گاز پاک کردن فکر کنم دیدن داره😂

اخرم گاز پاک کنشو برامون تبلیغ میکنه میلیونی پول میگیره   

گاهی در نقطه ی تاریکی از زندگی قرار داریم و گمان میکنیم که دفن شده ایم اما واقعیت این است که "کاشته" شده ایم.
چرا مردم فالو میکنن؟

خب‌ بعضیاشون مثل صدف بیوتی،والو یه موضوعی واسه ارائه دارن و بخاطر اون فالو میشن‌.یکی مثل نبات چون خودش خیلی شیرین و مهربونه و بیشتر وقتا راجع به مسائل چالش برانگیز باکس میزاره و حرفاش باحاله فالو میشه که تازگیام تو یه روستا مدرسه ساخته بیشتر اینفولئنسر هست.

بعضیام خب واسه اینکه پولدارن و سبک زندگیشون واسه بقیه حذابه.

اوناییم که هیچی نیستن و معمولی معمولین به نظرم یه سریا از بی کاری فالو میکنن 

من خودم از اونام که همه فکر میکنن خیییلی خوشبختم

الان دارم داستان ازدواجم و می نویسم همه تعجب میکنن که این گذشته و پشت صحنه زندگی منه

2706