2726
عنوان

مرغای گوشت سفت محلی🤔

112 بازدید | 9 پست

سلام دوستان مرغای زنده محلی و این نوع مرعا رو که زنده میکشن بعد برا خوردن خیلی گوشتشون سفته و نرم نیست  چه روشی دارین 

خوش بحال عروسک آویزان به آیینه ی ماشین تمام پستی وبلندی های زندگی اش را فقط میرقصد💃 

مرغ مرغه  مگه فرق داره

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )  به کبودی  یاس هزار تا رگ دارم هزار تا دوست❤ ولی یک شاهرگ دارم یک تک رفیق.مهم نیست چنتا ستاره بهم چشمک میزنه من همیشه نگاهم به ماهه👀🌜اگہ چیزے گفتمـ ڪ ناراحت شدے...بگو تا دوباره بگمـ😹👐به دریایی گرفتارم ک موجش عالمی دارد😎👑چیکارشی؟؟ بیچارشم💜اگه حقیقتو بگی مجبور نیستی که همه چیزو به خاطر بسپاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرغ مرغه  مگه فرق داره

بلهداین مرغا هستن محلی هستن   خیلی سفتن گوشتشون

خوش بحال عروسک آویزان به آیینه ی ماشین تمام پستی وبلندی های زندگی اش را فقط میرقصد💃 
مرغ رو تیکه کن یک شب بخوابون تو موادی توش کیوی هم باشه حتما میشه عین پنبه 

موادش میگه عزیز جان لطفا ممنون

بلهداین مرغا هستن محلی هستن   خیلی سفتن گوشتشون

مدت زمان بیشتری برای پخت احتیاج داره ...بزار خوب بپزه

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
مدت زمان بیشتری برای پخت احتیاج داره ...بزار خوب بپزه

والا ازصبح تاشب میزاریم