2737
2734
عنوان

ناامید از زندگی

135 بازدید | 9 پست

سلام . امروز اومدم اینجا یکم درد دلمو بگم . یه دختر ۱۹ ساله هستم ک از بچگی حسرت یبار محبت خانوادمو داشتم . هیچ کس دوسم نداره تو این دنیا فقط خودم هستمو خودم خانوادم جوری باهام برخورد میکنن ک‌انگار از صدتا غریبه غریبه ترم براشون اگر چهرم شبیهشون نبود صددرصد فک میکردم بچشون نیسم ولی اخه وعض مالی خوبی هم نداریم ک بگم منو بزرگ کردن . ازادیو ازم گرفتن حق هیچ کاری ندارم حتی انتخاب لباس . از صبح باید تو یه اتاق خالی باشم‌تا شب . اگر بیام بیرون از اتاق ب یه بهونه ای دعوا میشه  . من یه داداش دیگم دارم با اون خیلی خوبن . گناه من فقط دختر بودن هست چنتا خواستگار هم داشتم‌ولی ردش کردن چون میگن ما نمیتونیم واس تو چی بخریم . همش سرکوفت بقیرو میزنن تو سرم در صورتی ک‌تو فامیل همه از دختر خوب بودن من تعریف میکنن هیچ کار بدی نکردم همیشه خدارو صدا میزنمو ازش کمک میخوام ولی انگار خدا هم با من قهره صدامو نمیشنوه ۱۹ سالمه ولی هیچ خاطره خوشی ندارم . هرچی فکرش میکنم‌همش غمو گریه و حسرت زندگی دوستامو خوردم اینکه چقد خانواده هاشون باهاشون خوبن . کاش حداقل اونقدر توانشو داشتم‌ک‌خودمو میکشتم‌ و راحت میشدم خسته شدم دیگه با وجود این‌خانواده هیچ‌امیدی ب درست شدن زندگیم ندارم زنده هستم ولی روحمو خیلی وقته کشتن همه نوع توهینی بهم میکنن همه فهشی بهم میدن فقط ب گناه دختر بودنم . متنفرم از این افکار پوسیدشون . حالم از همشون بهم میخوره . اخه گناه من چیه ک‌این‌همه زجر میشکم؟ 

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔
عزیزم خب باهاشون حرف بزن بگو مشکلتو بهشون 

فکر میکنید حرف نزدم ؟؟؟ هزار بار صبحبت کردم . ولی میگن دختر مجرد باید بشینه تو خونه فقط .‌حتی بارها خاله هامو فرستادم حلو ک باهاشون صحبت کنن حتی ب اونا هم بی احترامی میکنن . حتی همین گوشی هم‌ک‌دارم  شبانه روز هزاربار فهش میخورم سرش ک دختر نباید گوشی داشته باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر میکنید حرف نزدم ؟؟؟ هزار بار صبحبت کردم . ولی میگن دختر مجرد باید بشینه تو خونه فقط .‌حتی بارها ...

خانواده منم همینطورن

منم نه حق بیرون رفتن ندارم و  ن تفریح با دوستام

فقط با خودشون 

اونم چندوقت ی بار

میشه ازتون خاهش کنم ی صلوات برام بفرستید برای رسیدن ب کسی ک دوسش دارم 😢
2728
خانواده منم همینطورن منم نه حق بیرون رفتن ندارم و  ن تفریح با دوستام فقط با خودشون  اون ...

آرزوم‌اینه حداقل یبار زندگیم مثل دوستام باشه از بس خوش هستنو خوب زندگی میکنن . هر کس تو چهره من نگاه کنه میبینه چقد غم دارم .‌ تنهاامیدم ب ازدواج هست ک از شرشون راحت بشم ولی اخه حتی اجازه نمیدن ک‌کسی بخواد واس خواستگاری بیاد من حتی از اینم میترسم ک‌ مبادا اصلا ازدواج نکنم یه روز و مجبور باشم تا اخر عمر این زندگیو تحمل کنم

آرزوم‌اینه حداقل یبار زندگیم مثل دوستام باشه از بس خوش هستنو خوب زندگی میکنن . هر کس تو چهره من نگاه ...

عزیزم خودتو ناراحت نکن

میگذره این دوران 

چند سالته؟ 

عزیزم خودتو ناراحت نکن میگذره این دوران  چند سالته؟

گفتم‌ک ۱۹ سالمه . کنکور ۹۹ هم قبول شدم ولی چون رشته ک‌اونا میخواستنو نیوردم اجازه ندادن برم . امیدم ب دانشگاه بود ک‌اونم یسال دیگه عقب افتادم با این مشغله فکریو ذهنی ک‌دارمم نمیتونم درس بخونم دیگه 

گفتم‌ک ۱۹ سالمه . کنکور ۹۹ هم قبول شدم ولی چون رشته ک‌اونا میخواستنو نیوردم اجازه ندادن برم . امیدم ...

عزیزم همه تمرکزتو رو درست بزار

ب این فکر کن ک اگ ی رشته خوب قبول شی شاید کم کم بتونی کارایی ک دوس داری و انجام بدی 

من مامانم میگ دانشگاه ک رفتی دیگ اجازه داری بری بیرون 

2738
عزیزم همه تمرکزتو رو درست بزار ب این فکر کن ک اگ ی رشته خوب قبول شی شاید کم کم بتونی کارایی ک دوس د ...

مگه امسال قبول نشدم؟؟!  من رشته ک‌خودم دوست داشتم علام ب روانشناسی بود کلی تلاش کردم ک بزارن انتخاب رشته کنم ولی اونا گفتن فقط دانشگاه فرهنگیان در صورتی ک من هیچ علاقه ب فرهنگیان ندارم و امسال هم‌دانشگاه فرهنگیان مجاز نشده بودم‌. هر کار میکنم نمیتونم مطالب کتابارو ب ذهنم بسپارم احساس میکنم حافظم ضعیف شده احساس میکنم دیگه نمیتونم این راهو ادامه بدم

مگه امسال قبول نشدم؟؟!  من رشته ک‌خودم دوست داشتم علام ب روانشناسی بود کلی تلاش کردم ک بزارن ان ...

ای بابا😟