2726
عنوان

ژل لب

64 بازدید | 10 پست

هر سی سی چقده؟ 

اخه من به دکتر جراح بینیم گفتم‌ ک میخوام انجام بدم گفت هر سی سی ۵۰۰ 

به نظر شما ارزون نیس؟ موندگاری داره ینی؟

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من پرسیدم میگ هر سی سی ۱۸۰۰ اونم شیش ماه میمونه

حیفم میاد

تازه من سه سی سی اینا لازم دارم

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
شنیدم تزریقش خیلی درد داره؟؟؟راسته؟؟ فرق ژل با فیلر چیه؟؟؟

من‌بار اولمه منم شنیدم درد داره ولی واقعآ نیاز دارم من 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.
منم از به دکتر پرسیدم. گفت سی سی 800. گفت سالی یه بار تمدید داره. اما خیلی قشنگ میشه 

ینی این ژلا بااین‌قیمتا موندگاری دارن؟

من پرسیدم میگ هر سی سی ۱۸۰۰ اونم شیش ماه میمونه حیفم میاد تازه من سه سی سی اینا لازم دارم

پ چرا دکتر انقد ارزون تر گفت؟

منم واقعآ نیاز دارم لبام‌کوچیکه خیلی 

پ چرا دکتر انقد ارزون تر گفت؟ منم واقعآ نیاز دارم لبام‌کوچیکه خیلی 

لبای منم

نمیدونم شاید مارک ژلش بده

چون من از دکتر پرسیدم گفت  1800

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
ژل مارک خوب ک دوام داشته باشه الان هر سی سی بالای یه تومنه 

اخه بهشم‌گفتم میخوام خوب باشه گفت تا یک سال دوام داره 🤔